2726
عنوان

ازمون استخدامی

| مشاهده متن کامل بحث + 101 بازدید | 17 پست
اگر دوس داری بگو چیا خوندی؟.. اصلا شاید دیدی پایه هم شدیم برای خوندن..

من هنوز دانشگاه نرفتم

منظورم اینک نمیدونم تو دانشگاه چی بخونم بشدت!میخوام خودم شاغل شم و ازنظرمالی استقلال پیدا کنم نمیدونم چ رشته ای تو دانشگاه بخونم ک بعد لیسانس بتونم‌استخدامی شرکت کنم اصن نمیدونم‌چ رشته هایی استخدام‌میشن من ب کدوم علاقه دارم و اینا

برا کنکورم ک مرداده نمیخونم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
بنظرتون من چطوری راهمو پیدا کنم؟اینک چی میخوام بخونم درسته جواب این سوالو باید خودم بگم ولی...خیلی ...

طبیعیه ...رک بگم اگر واقعا عالی هستی تو درس ..و امکان قبولی تو رشته های پزشکی داری که تجربی خوبه وگرنه اکثرا بیکارن...من دوست صمیمیم میکروبیولوژی دانشگاه تهران ولی بیکار ....در مورد رشته های ریاضی هم دقیقا لبه شمشیرن یا بیکاری محض هست یا اگر واقعا سوادشون بالا باشه میشه ..از دید من الان کار و درآمد تو عنر و رشته های انسانی هست ...دفترچه فراگیر قبلی رو دانلود کن ببین رشته هایی که میخوان ...از انسانی تربیت معلم هم راحت میتونی قبول بشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هنوز دانشگاه نرفتم منظورم اینک نمیدونم تو دانشگاه چی بخونم بشدت!میخوام خودم شاغل شم و ازنظرمالی ...

اهان.پس دغدغه شما فعلا بایدروی انتخاب رشته باشه...تجربی هستین درسته؟من از تجربی اطلاع خاصی ندارم...اگر انسانی بخای میتونم راهنماییت کنم