عنوان

ازمون استخدامی

101 بازدید | 17 پست

قبولیش خیلی سخته؟؟؟

چه رشته ای بخونیم؟

ازاشناهاتون کسی بوده بدون سهمیه تو این دوسه سال قبول شده باشه؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
و خیلی از دوستانم قبول شدن اونم بدون سهمیه...بنظرم با تلاش واقعا میشه بهش دست یافت...من انشاءالله ام ...

چ رشته ای خوندین تو دانشگاه؟

انشالله قبول شین💙

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
من خودم بددن سهمیه و پارتی قبول شدم  دختر عمم سال 96 دادگستری قبول شد  پارسال هم دختر خا ...

حق ق میخونین؟

من یکم تو اینک چی میخوام دو دل هستم

الان نمیتونم برای کنکورم بخونم

و مدام همه میگن بدبخت شدی ک نمیتونی رتبه ی خوب بیاری و فکر میکنم هیچ اینده ای ندارم

مدیریت خوندم  اصلا استخدامی نه ربطی به کنکور داره نه رتبه و نه دانشگاه

بنظرتون

من چطوری راهمو پیدا کنم؟اینک چی میخوام بخونم

درسته جواب این سوالو باید خودم بگم ولی...خیلی سردرگم هستم 

بنظرتون من چطوری راهمو پیدا کنم؟اینک چی میخوام بخونم درسته جواب این سوالو باید خودم بگم ولی...خیلی ...

اگر دوس داری بگو چیا خوندی؟..

اصلا شاید دیدی پایه هم شدیم برای خوندن..

2706