1711
1707
بارداری و داری سیسمونی میخری؟😍
فروشگاه آنلاین مامو کلی وسایل اتاق نوزاد شیک و‌ لوکس داره که میشه باهاش یه اتاق خیلی خوشگل چید😉
     خیالتون راحت  گواهی کیفیت 

1713
من خودم بددن سهمیه و پارتی قبول شدم  دختر عمم سال 96 دادگستری قبول شد  پارسال هم دختر خا ...

حق ق میخونین؟

من یکم تو اینک چی میخوام دو دل هستم

الان نمیتونم برای کنکورم بخونم

و مدام همه میگن بدبخت شدی ک نمیتونی رتبه ی خوب بیاری و فکر میکنم هیچ اینده ای ندارم

1665
مدیریت خوندم  اصلا استخدامی نه ربطی به کنکور داره نه رتبه و نه دانشگاه

بنظرتون

من چطوری راهمو پیدا کنم؟اینک چی میخوام بخونم

درسته جواب این سوالو باید خودم بگم ولی...خیلی سردرگم هستم 

بنظرتون من چطوری راهمو پیدا کنم؟اینک چی میخوام بخونم درسته جواب این سوالو باید خودم بگم ولی...خیلی ...

اگر دوس داری بگو چیا خوندی؟..

اصلا شاید دیدی پایه هم شدیم برای خوندن..

1436
اگر دوس داری بگو چیا خوندی؟.. اصلا شاید دیدی پایه هم شدیم برای خوندن..

من هنوز دانشگاه نرفتم

منظورم اینک نمیدونم تو دانشگاه چی بخونم بشدت!میخوام خودم شاغل شم و ازنظرمالی استقلال پیدا کنم نمیدونم چ رشته ای تو دانشگاه بخونم ک بعد لیسانس بتونم‌استخدامی شرکت کنم اصن نمیدونم‌چ رشته هایی استخدام‌میشن من ب کدوم علاقه دارم و اینا

برا کنکورم ک مرداده نمیخونم

بنظرتون من چطوری راهمو پیدا کنم؟اینک چی میخوام بخونم درسته جواب این سوالو باید خودم بگم ولی...خیلی ...

طبیعیه ...رک بگم اگر واقعا عالی هستی تو درس ..و امکان قبولی تو رشته های پزشکی داری که تجربی خوبه وگرنه اکثرا بیکارن...من دوست صمیمیم میکروبیولوژی دانشگاه تهران ولی بیکار ....در مورد رشته های ریاضی هم دقیقا لبه شمشیرن یا بیکاری محض هست یا اگر واقعا سوادشون بالا باشه میشه ..از دید من الان کار و درآمد تو عنر و رشته های انسانی هست ...دفترچه فراگیر قبلی رو دانلود کن ببین رشته هایی که میخوان ...از انسانی تربیت معلم هم راحت میتونی قبول بشی

من هنوز دانشگاه نرفتم منظورم اینک نمیدونم تو دانشگاه چی بخونم بشدت!میخوام خودم شاغل شم و ازنظرمالی ...

اهان.پس دغدغه شما فعلا بایدروی انتخاب رشته باشه...تجربی هستین درسته؟من از تجربی اطلاع خاصی ندارم...اگر انسانی بخای میتونم راهنماییت کنم