2726
عنوان

آیا جهیزیه دادین ؟

615 بازدید | 41 پست

من خودم از اون دسته از آدمام که با شدت معتقدم عروس نباید جهیزه ببره البته اگه دارا باشن یکم کمک کنن خوبه ولی خونه برای آقا داماد و عروسه که باید داماد فراهم کنه وسایل رفاه زندگی رو نه خانواده ی بیچاره ی عروس😞😕

شما چطور بودین؟

من با سیسمونی هم مخالفم

آیا تو خواستگاری باید مطرح کرد این موضوع رو؟

من خودم مهریه نمیخوام ولی دوست دارم جهیزیه با پسر باشه و حق هایی رو به من بده 

مثل حق طلاق  و حق اشتغال و ...

شما چطور؟

تعداد رای : 51
نظرسنجی
بله
42
82%
خیر
9
17%
با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎

سیسمونی که کلا هیچ..به نظرم صددرصد با پدر بچست نه پدربزرگ

من جهیزیه نبردم چون خود شوهرم راضی نبود

ولی خودم دوست دارم نصف نصف باشه همه چی زندگی

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهت پسر میده  ان شاله میبینی که پسرو خانوادش گناه نکردن هم خونه بگیرن هم عروسی هم طلا هم مهریه هم جهاز هم ماشین هم ماه عسل هم...

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم...
2728
خیلی هم آخه خانواده پسر این کارهارو میکنن

والا من تا جایی که دیدم میکنن

فقط الان خونه رهن کردن پولش 2 برابر جهازه حالا خریدن پیشکش

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم...

جهاز نبری سنگین تری. 

من ک بردم بهترین مارک و گرونترینا رو بعدش بهم سرکوفت زدن و زنگ زد مادرشوهرم ی عالمه حرف بار مامانم کرد ک اینا رو بیاید ببرید ابروم جلواون عروسم و همسایه هام رفته

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20

پس نقش دختره چیه این وسط

از خونه زندگی آمادهء پدر و مادرش بیاد بره تو خونه زندگی آمادهء پسره؟؟؟

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2706