2733
2734

که رابطمو باهاشون خیلیییییی کم کنم فکر کن روستایین یکی دو سه تا بچه ریزه آوردن از صبح تا شب افاده بچهاشون میان و خیلییی هم خودشون بالا میگیرن برادرشوهرام که یه مشت سبک بی معنی ان سر غذاشون کم و زیاد باشه هم بحث میکنن کلا اعصابم خورد شده اومدم سمتشون شهرشونم یک ساعت با ما فاصلشه خواهرشوهرم یه دفعه بی دلیل قیافه میگیره لبخند بهش میزنم روشو کج میکنه دیشب لباس زیرم رو شستم رو بند بود صبح پدرشوهرم برش داشت پرت کرد تو اتاق سمتم گفت مال توعه؟هیچی نگفتم دوباره میگه مگه مال تو نیست؟؟مرتیکه ادعای خدا پیغمبریشم خیلیییی میشه زن باباشونم اول به همهههه عیدی داد جلو ما گزاشت دو روز بعدش اومد عیدی برابر بقیه بهم داد فقط میخواست تحقیرم کنه وگرنه جلو همه همون موقع میداد تازه دوماهه نامزدی کردم هیچ کاری واسم نکردن تنها راهی که کردم اصلا عین خودشون نشدم و تصمیم دارم دیگه نیام این برا مگر مجبور باشم نیام مگه نامزدم میتونه به زور بیارتم ؟الان احساس میکنم بعد دوماه زیاد اومدم و رفتم ولی نمیدونم چجور جلو نامزدم بگم و تصمیم رو ابراز کنم که میخوام خیلیییی کم برم و بیام مثل خیلیا و ارامش داشته باشم 

خدایا من تنها رو فراموش نکن

ببین من واقعا ی چیزیو معتقدم بهش

رفتار خودته ک تعیین میکنه دیگران تا چ حد ب خودشون اجازه بدن باهات بدرفتاری یا خوش رفتاری کنن

جایی ک کسی منتظزت نیس واسه چی میری؟

فقط باید نامزدتو با زبون قانع کنی ن جنگ

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چرا وصلت کردی باهاشون؟

فرهنگ معیار خیلی مهمیه و باید قبل ازدواج سنجید

مطمئن باش نمیتونی کاملا ازشون جدا کنی خودتو

اگر نمیتونی کنار بیای جداشو

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2738

فقط اگر نمیتونی تحمل کنی تمومش کن 

آدم و پیر میکنن

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
ببخشید دوماه نامزدی چطور روت شد لباس زیرتو روبند پهن کنی زشته خوب

آره به خصوص تو فرهنگ روستا خیلی بده

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

هر سری یه چیزی رو بهونه کن سعی کن خودتو مشغول کنی و بگی کار دارم و فعلا نمیرسم ک بیام 

رفت و آمدت رو ب حدقل برسون

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
من رفتار خونواده نامزدتو ندیدم و این طور که شما مبگی معلومه رفتار صحیحی ندارن ولی کلمه روستایی که شم ...

بجای کلمه روستایی از چی باید استفاده بشه ؟😕

برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین ممنون
2706