2726

من پنج هفته و شش روزمه 

از دو روز پیش لکه بینی قهوه ای پیدا کردم شیاف گذاشتم 

الان دیدم زیاد شدن

خیلی میترسم😞

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینطوری بودم الان پسرم الان دوسالو نیمه ست 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2728

من لکه بینی داشتم اوایل بارداریم احتمالا بچت پسره ولی باید پیگیری کنی ببینی از چیه بعضیا بدون دلیل خاصی ماه های اول کمی لک بینی دارن 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

بیشتر واسه جنین های پسر لک بینی اتفاق میفته

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

نگران نشو من هفته ششم لکه بینی داشتم شیافم نزاشتم فقط دراز کشیدم خوب شد

به حکمتش دل بسپـــــــار  خدایا عاشقتم لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین😍ایشالا حاجت روا شین😚😚😚😚😚پسرقشنگم درتاریخ ۹۹/۹/۹صحیح وسالم توبغلمه😍خوش اومدی پسرم خداحفظت کنه واسم😍ایشالا خدا ب همه منتظرا یه نینی گوگولی بده
خدا رو شکر 😍

اره گلم طبیعیه انگار فقط دراز بکش 

به حکمتش دل بسپـــــــار  خدایا عاشقتم لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین😍ایشالا حاجت روا شین😚😚😚😚😚پسرقشنگم درتاریخ ۹۹/۹/۹صحیح وسالم توبغلمه😍خوش اومدی پسرم خداحفظت کنه واسم😍ایشالا خدا ب همه منتظرا یه نینی گوگولی بده
من لکه بینی داشتم اوایل بارداریم احتمالا بچت پسره ولی باید پیگیری کنی ببینی از چیه بعضیا بدون دلیل خ ...

من چون بارداری پوچ داشتم میترسم 

انشالله که منم مث شما بچه م سالم باشه❤

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2706