2733
2734
عنوان

قشنگیای دنیا از نظرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 47 پست
کته کباب باقلا پخته از دست فروش بستنی آب آب تو طبیعت جوج بزنی شب لب دریا آتیش روشن کنی چای بخوری ...

اویییی اولی دومی رو دوس دارم واقعا لایک دارن  

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر کردم فعلا چیزی به ذهنم نرسید :)) همین که کرونا نابود بشه تا چندسال خودش قشنگ‌ترین زیبایی دنیاست.

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.
این

دندونامو یه لحضه طوری بهم فشار دادم که یکیش لب پر شد😠😠😣😂😂اینو بدین من نمک بزنم بخورمش زنده زنده😍😍😣😣

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2728

وقتی دخترم مامان صدام میکنه😂البته ن کامل فقد میگه ماماماماما😍😍😍😍😍از ذوق میمیرم بازی با آب 

و همون خوابیدن زیر پتو و کولر و و خیلی دیوونه بازی های دیکهد

گاهی میبینی کسی نوشته امضات عالیه                                    بعد میری میبینی بنده امضاش چیه                                        اونوقت خوشت نمیاد حرص میخوری ک چرا اومدی دیدیش  فقد من اینجوریم یا حتی شما                                                اگر اینجوری هستی بگو امضات بجانم بگو یا بگو دقیقا🤣🤣🤣۰
تو چقدر شبیه منی دختر 

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗
دندونامو یه لحضه طوری بهم فشار دادم که یکیش لب پر شد😠😠😣😂😂اینو بدین من نمک بزنم بخورمش زنده زنده ...

الهیییی😂😂ندارمش که😞 پیداش کردی بیا باهم بخوریمش💓😍😂😂

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2738

و پوووووول مهمتر 😁

گاهی میبینی کسی نوشته امضات عالیه                                    بعد میری میبینی بنده امضاش چیه                                        اونوقت خوشت نمیاد حرص میخوری ک چرا اومدی دیدیش  فقد من اینجوریم یا حتی شما                                                اگر اینجوری هستی بگو امضات بجانم بگو یا بگو دقیقا🤣🤣🤣۰
شکموی کی بودی😛😀😀😀

بله بله🤤🤤🤤

عکس پروفایلمم دیگه.البته زیر پتوام.بجا حلقه🤕

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706