2737
2734
عنوان

قشنگیای دنیا از نظرتون چیه؟

430 بازدید | 47 پست

به نظرم این حسایی که مینویسم واقعا قشنگن

با صدای بارون بخوابی

هندزفری بزاری گوشت،تو پیادهدرو قدم بزنی و به مردم نگا کنی

در استانه خواب یکی روت پتو بندازه  

با پتو زیر کولر بخوابی 

بعد از پفک خوردن انگشتاتو مزه مزه کنی

لواشکو فقط لیس بزنی   

ی روز که هیچ مناسبتی نباشه برات کادو بگیرن

وقتی دلت گرفته یکی محکم بغلت کنه و فشارت بده

ازین حسای قشنگ هر کدومتون بنویسین ببینیم دیگه چه قشنگیایی هس  سرگرم شیم یکم 

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

وااااااای خیلی چیززززززززا

از لحظه ای ک خورشید طلوع مبکنه قشنگیاش شروع میشع تاااااااااااااااا وقتی ک مخابیم

من ک خیلی دوسش دارم

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من دیدن پسر داییام قشنگترین چیز تو دنیاست برام جونم براشون در میره

بعد از اون تنهایی و کتاب خوندن رو دوست دارم حس خوبی بهم میده

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

تو هوای گرم و داغ تابستون یخمکککک

#❤✨...لحظهـ دیدنت انگار که یک حادثه بود🍃.حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت🍃سیب را چیدم در دلهره ی دستانم🍎🍭سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🍎👋.تا ۳بس بود که بشمارد در دام افتد✌💜گفت یک گفت دو افسوس سه را دوست نداشت💔منو تو خط موازی؟؟😒نرسیدن؟؟😒هرررگز!☺❤دلم این قائده هندسه را دوست نداست💔درس منطق نده دیگه تو به این عاشق که❤✨از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت❤💛✨.•|•خیلی دوست دارم تو نی نی سایت دوستای زیادی داشته باشم اگه دوست داری بهم درخواست دوستی بده دوست خوبی هستدما😊❤ 
2738

یا مثلا اانقدر با موهات بازی کنن که خوابت بگیره

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

کته کباب

باقلا پخته از دست فروش

بستنی

آب آب تو طبیعت جوج بزنی

شب لب دریا آتیش روشن کنی چای بخوری

جگر وز

ته دیگ

تو برف چای خوردن

اینا در نظر من از قشنگیهای دنیاست

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706