2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تازه سیب ممنوعه رو میبینم الا قسمت ۱۶۱ تو جم سریز زینب و الیهان و زینب چرا نشونش نمیده وااااای من عااااااشق ییلدیزم اصلا تا چهرشو میبینم خنده میاد رو لبام شخصیتش خاصه وای لعنتی

خیلی حرکتشون ضایع بود  زینب و علیهان رو هم به بهانه سفر از فیلم خارج کردن کمال رو با ترفند را ...

اونا رهگذرن مهم ییلدیزو عندرو هالیته

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2738
پ یک و دوکدوم بودن؟ک این الان سه

اره تو یک علیهن و زینب جدا میشن تموم میشه بعد اندر گم میشه فصل دو تموم میشه الان فصل سه شروعه

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
خیلی حرکتشون ضایع بود  زینب و علیهان رو هم به بهانه سفر از فیلم خارج کردن کمال رو با ترفند را ...

از وقتی ک زینب و علیهان رفتن فیلم خییلی جاالب شده!!

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤
اونا رهگذرن مهم ییلدیزو عندرو هالیته

ولی خدایی چه افتضاحی از هالیت می افته در اخر همه چیشو از دست میده

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

خیلی حساس شده دلم میخاد همشو با  هم ببینممممم

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

اتفاقا خیلی با مزه بودن مخصوصا زینب تا عصبانی میشد یه چیزی پرت میکرد سمت علیهان

اونجا که لیوان اب رو توی صورتش خالی کرد خیلی خنده دار بود خداییی

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2706