2737
2734
عنوان

ديگه بريدم😭😭

784 بازدید | 73 پست

من با اين بچ چيكار كنم اخه كلا جيغ ميزنه نق ميزنه از شب تا صبح الكي غر ميزنه تو خواب ، از خوابم بلند ميشه با جيغ و غر مارو بيدار ميكنه از ٨صبح با شوهرم  كلا در حال سرويس دادن بهشيم كلا جيغ ميزنه من براش شعر ميخونم حواسشو پرت ميكنم ميخام صبونه براش درست كنم جيغ ميزنه بده من درس كنم كلا گير ميده به هركاري كه ميخايم بكنيم مام هيچي نميگم ميارم با خودم درس كنه خيلي خودمو كنترل ميكنم امروز اومدم بهش شير بدم صبر نداره انقد جيغ زد شيرو بده عصبي شدم هول شدم دستام لرزيد كلا شير ريخت زمين دارم ديوونه ميشم براش اهنگ ميزاريم برقصه بردمش تو اتاقش كلي باهاش بازي كردم با توپو استخرش ،

جارو برقي و سشوار جرئت نداريم روشن كنيم نميزاره جيغ ميزنه بدين من بكشم ديروزم بخاطرش برديمش با ماشين چرخونديمش اهنگ گذاشتيم براش تو اين روزا اذيت نشه

اخرم با شوهرم افتاديم به جون هم از جيغاش

خدايا ديگه بريدم من چيكار كنم اخه از همسايه ها خجالت ميكشم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا مثل آبجی من صبح با صدای غر غر هاش بیدار میشیم یا میگ گرمههه یا میگه یه بویی میاد یا میگ تلوزیون صداشو ببند شبم با غ غر هاش میخوابیم خیلی بهونه میگیرههه

#❤✨...لحظهـ دیدنت انگار که یک حادثه بود🍃.حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت🍃سیب را چیدم در دلهره ی دستانم🍎🍭سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🍎👋.تا ۳بس بود که بشمارد در دام افتد✌💜گفت یک گفت دو افسوس سه را دوست نداشت💔منو تو خط موازی؟؟😒نرسیدن؟؟😒هرررگز!☺❤دلم این قائده هندسه را دوست نداست💔درس منطق نده دیگه تو به این عاشق که❤✨از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت❤💛✨.•|•خیلی دوست دارم تو نی نی سایت دوستای زیادی داشته باشم اگه دوست داری بهم درخواست دوستی بده دوست خوبی هستدما😊❤ 
2738
١٩ماهشه

عزیزم واکسن ۱۸ ماهگیش اذیتت نکرد؟؟؟

من چند وقتدیگه  قراره ببرم بزنن استرس دارم 

اخه پسر من سر همه واکسناش یههفته مریض میشه تبش میشه ۳۹ ۴۰ 

حالا میترسم 

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

دقيقا پسر منم الكي جيغ ميزنه يه چيزاي ميخاد صبر نداره جيغ ميزنه ذرق كنه جيغ ميزنه كلا درحال جيغه الان ديگه از كنترل خارج شديم هم با شوهرم دعوام شد هم پريدم به بچه خسته شدم ديگه بهضي وقتا ميگم خودكشي كنم يا برم برا هميشه

یکسال و نیم؟! 

اگر به خواسته هاش اهمیت نید و یکسری قانون بذارید تو خونه خیلی بهتر میشه 

مثلا قانون سفره، «همه باید بیان سر سفره غذا بخورن» 

قانون آشپز خونه  « مامان صبحونه رو درست میکنه "

بعد ببینه اینا قانونه هرکاری کنه چیزی عوض نمیشه، کم کم درست میشه 

یکم سخته جیغ میکشه ولی اگر اینجوری بزرگ بشه با کارای دیگه اذیتت میکنه بدتر میشه تا کوچیکه یعی کن اخلاقشو درست کنی

عزیزم واکسن ۱۸ ماهگیش اذیتت نکرد؟؟؟ من چند وقتدیگه  قراره ببرم بزنن استرس دارم  اخه پسر ...

تازه يهفته رفته تو ١٩ ماه قرا پس فردا واكسنشو بزنم نميدونم با اون ديگه چيكار كنم

١٩ماهشه

من توام یا تو منی😰😰😰😰😰😰

دختر منم ۲۳ ماهشه بیوفته رو دنده ی لج و جیغ ننیدونی چیکار میکنه هاااا....خونه رو کردیم عین مسجد از دستش..دیروز محکم با حرص رفت کوبید تو شیشه ی بوفه .جمعشون کردیم گذاشتیم تو کمد دیواری بوفه هارو...تو غذاخوردن اذیت میکنه..دستشویی میخوام برم زودتر از من جلودر وایساده .اگه ببرمش میاد خرابکاری میکنه و برگشتنی دمپاییاشو میخواد خب کثیفه نمیدم بهش جیغ میزنه گریه میکنه.اگه نبرمش پشت در خودشو میکشه..شبا موقع خواب انقدر جیغ میزنه گریه میکنه به زور میزارمش رو پام گوشی به دست میخوابه..از همه بدتر از حموم میارمش میخوام سشوار کنم موهاشو خودشو میکشه...واقعا نمیدونم کی میخواد اروم بشه.روزا با گریه بیدار میشه شبا با گریه میخوابه..روز اولی که اومدیم خونه ی جدیدمون همسایه بغلیمون اومد جلو در گفت من دانشجو ام صداتون کلا تو خونه ی مائه نمیتونم درس بخونم تا این حد شلوغه خونمون از دستش..من عین شما صبور نیستم استارتر جون داد وبیداد میکنم و با فریاد غذاشو میدم بخوره.هروعده غذاییش ۲ساعت تمام طول میکشه نگه میداره تو دهنش اصلا کلافه شدم بخدا.پریشب ساعت ۳شب جیع میزد انقدر زدم تو سر خودم و گریه کردم از ترس گرفت خوابید

سوگلی خدا منم💜
2706