2737
2734

ما کرد کرمانشاهیم روز سیزده بدر به تعداد اعضای خانواده تخم مرغ آب پز می کنیم ورنگشون می کنیم من هرسال رنگشون میزدم ولی امسال بخاطر کروناوغم مردم انگیزه نداشتم رنگ بزنم نهارمون تو سیزده به در ها همیشه رسم داریم کباب درست کنیم شماها چی رسم خاصی دارین؟ اسم شهرتونم بگین با فرهنگ هم آشنابشیم

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام سیزده تون به در دشمناتون در به در ما کباب می زنیم

سیزدشماهم به در دشمناتون انشااله دربه در اهل کجاین عزیزم 

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

با کاهو سکنجبین میخوریم

جوج یا کباب درس میکنیم

شیراز

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
سلام سیزده تون به در دشمناتون در به در ما کباب می زنیم

نوش جونتون عزیزم

2706