2737
2734

منم خيليا رو ميشناسم كه از اول عيد رفتن شمال البته خونه داشتن ولي نبايد ميرفتن

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شوهرم ک صب پا شده بود واس نماز گفت دیدم صدا میاد رفتم جلو پنجره دیدم همسایمون با خونوادشو وسایل.گازو پتو وچادرو ......س ۵ سوار ماشین شدن رفتن.بیشورااااااا🙄🙄🙄🙄🙄

شوهرم ک صب پا شده بود واس نماز گفت دیدم صدا میاد رفتم جلو پنجره دیدم همسایمون با خونوادشو وسایل.گازو ...

🤐خیلی زشته دکتر پرستارها تو اون وضعیت بعضیا دنبال خوش گذرونی خودشونن فقط 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
خدا لعنت کنه کسایی که مراعات نمیکنن. انشاالله فقط گریبان خودشون رو بگیره و بقیه رو گرفتار نکنن. افسر ...

بله الان مادرشوهرمینا چهل نفر یه جا جمع شدن 

تمام دوره مهمونیاشونم رفتن 

می گن ما که خودمون کرونا نداریم سالمیم

به ما هم می گن ترسو😐😐😐😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
🤐خیلی زشته دکتر پرستارها تو اون وضعیت بعضیا دنبال خوش گذرونی خودشونن فقط 

اره دیگه همینکه شوهرم بم گفت نتونستم جلو خودمو بگیرم گفتم انشالله پشیمون بشن بارفتنشون کثافتا

ما که کل سال دلمون به همین عید خوش بود بازم هیجا نرفتیم اما در عوض سالمیم خداروشکر 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
بله الان مادرشوهرمینا چهل نفر یه جا جمع شدن  تمام دوره مهمونیاشونم رفتن  می گن ما که خود ...

اهمیت نده عزیزم. یلامتی خودت و خانواده ات مهمتره. یکی از همسایه مامانم اینا یه نفر ناقل بوده و اطلاع نداشته تو یه مهمونی شرکت کرده و بعد از اینکه علائم نشون داده آزمایش دادن و پنجاه نفر از یه فامیل آزمایششون مثبت بوده 

عزیزم همه پارکا و جنگلای اطراف ما ورودی هاش بستس کسی نمیتونه بره مگه اینکه تو کوچه بشینن همه راهای ...

عزیزم یه عده جمع میشن میرن خونه یکی اینجوری بدتره 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم یه عده جمع میشن میرن خونه یکی اینجوری بدتره 

دور اطراف ما توی فامیلای خودم و شوهرم همچین چیزی ندیدم حالا پیش شمارو نمیدونم والا

آیا خدا بر بنده اش کافی نیست؟؟؟
اهمیت نده عزیزم. یلامتی خودت و خانواده ات مهمتره. یکی از همسایه مامانم اینا یه نفر ناقل بوده و اطلاع ...

حرصم در میاد اخه 

اخرشم ما می گیریم که تو خونه نشستیم مسخره مونم می کنن

اونا میگن خیلی جدی گرفتیتید دیگه 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706