2726
عنوان

كسي تازگي امتحان رانندگي داده؟

128 بازدید | 12 پست

خواهرم ميخواد بعد كرونا امتحان بده 

ميخواد بدونه ميشه موقع دوبل اَز ايينه شاگرد استفاده كرد يا أفسر نميذاره؟ 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا پس از چی استفاده میکنه؟

اخه ميگه مربيش نميذاشته 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2728

میشه ولی باید وقتی نشست همون اول تنظیم کنه همه اینه هارو، بعضی افسرها هم نمیزارن به اینه شون دست بزنی 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
سلام من قبل کرونا گواهینامه گرفتم حتما باید برگرده پشتو نگاه کنه از ایینه هم میتونه استفاده کنه  ...

ممنون عزيزم

میشه ولی باید وقتی نشست همون اول تنظیم کنه همه اینه هارو، بعضی افسرها هم نمیزارن به اینه شون دست بزن ...

ایینه از قبل تنظیم شده و نمیذاره دست بزنی ولی من بهشگفتم نمیتونم ااصن ببینم و باید تنظیم کنم. ک یکم واسم تنظیم کرد

من متوجه منظورت نشدم چرا نتونه از ایینه استفاده کنه؟

مربيش ايينه تنظيم ميكرده رو ديد خودش 

بعد موقع دوبل فقط اَز ايينه وسط نگاه ميكرده كه سختش بود 

ميگه ممكن افسرم رو ديد خودش تنظيم كنه نذاره اَز اون ايينه استفاده كنه 

ایینه از قبل تنظیم شده و نمیذاره دست بزنی ولی من بهشگفتم نمیتونم ااصن ببینم و باید تنظیم کنم. ک یکم ...

به افسر بستگی داره تمرین کنه بدون اینه هم میتونه 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
اخه ميگه مربيش نميذاشته 

اره مربی ها نمیزارن چون فرمون اول وفرمون دوم یاد میدن که با اون اصول دوبل بزنن .منم مربیم نمیزاشت نگا کنم

ولی بعضی افسرا خم میشن روصندلی ک نشه از اینه دید ولی بعضیا کار ندارن 

اگر روزی عقل را بخرند وبفروشند ما همه به خیال اینکه زیادی داریم فروشنده خواهیم بود.......................میشه یه صلوات برا خوب شدنم بفرستید😢😭😭😭