2733
2734

سلام

سيزدهِ همگي به خير و خوشي

اين رو من ديشب درست كردم، امروز هم كاراملش رو درست كردم و اماده سرو شد

رسپيش از رسپي هاي معركه ي شف طيبه هستش

طرز تهيه اش نسبتا راحته و طعمش بهشتي و بي نظيره❤️😋

پست بعدي عكسش رو ميذارم

کو

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😋😋😋😋

منم دیروز لوبیاچیتی خیسوندم که امروز بپزم اما نون نداریم😅😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2738

چيز كيك كارامل و گردو

(من نصف اين مواد رو درست كردم)

براي كراست:

بيسكويت 200 گرم

كره 40 گرم

عسل 2 ق چ

براي فيلينگ:

پنير خامه اي 500 گرم

شكر نصف ليوان

خامه 100 گرم

ماست 2 ق غ

آرد يك و يك دوم ق غ

وانيل 1 ق چ

تخم مرغ 2 عدد

براي كارامل:

شكر قهوه اي سه چهارم ليوان

كره 50 گرم

خامه 100 گرم

شير 3 ق غ

براي تاپينگ:

گردوي خورد شده نصف ليوان

فر رو روي درجه 170 سانتيگراد قرار ميديم

من از يك قالب مربعي استفاده كردم (17 در17) ولي شما ميتونيد از هر قالبي كه دوست داشتيد استفاده كنيد.

كف قالب رو فويل ميندازيم و فويل رو هم بزرگ ميگيريم كه از ديواره هاي قالب بالا بزنه

بيسكويت رو پودر ميكنيم

كره مذاب و عسل رو اضافه ميكنيم

مخلوط رو كف قالب با دست پرس ميكنيم تا كاملا منسجم شه. توي فريزر قرارش ميديم (اگه از كراست كلفت خوشتون نمياد مواد رو نصف كنيد)

پنير خامه اي رو توي ظرف ميريزيم

شكر رو هم اضافه ميكنيم و خوب هم ميزنيم، بعد خامه و ماست رو ميريزيم و هم ميزنيم و بعد ارد و وانيل رو ميريزيم و هم ميزنيم

بعد تخم مرغ اول رو اضافه ميكنيم و ٥ ثانيه هم ميزنيم وبعد تخم مرغ دوم رو اضافه ميكنيم و ده ثانيه هم ميزنيم. بيشتر هم نميزنيم چون نميخوايم زياد پف كنه

مخلوط رو روي كراست بيسكووئيتي ميريزيم، ظرفمون رو داخل يه ظرف ديگه ميزاريم و تو اون ظرف اب جوش ميريزيم و داخل فر ميذاريم براي ٤٥ دقيقه، چيزكيك رو بعد اين تايم چك ميكنيم، اگه ديواره هاش سفت شده باشه و مركزش مثل ژله تكون بخوره كاملا پخته، رنگش هم كرم روشن هست.

بسته به دماي فر امكان داره زمان پخت به يك ساعتت ونيم هم برسه

از فر درش نمياريم تا دوساعت تو فر خاموش استراحت كنه و بعد تو يخچال ميزاريم چندين ساعت.

با شكر و كره وخامه وشير رو حرارت متوسط كارامل درست ميكنيم وروي چيز كيك ميريزيم، گردوهاي خرد شده رو هم ميريزيم و با چاقو برش ميديم

عالییی. نوش جان  

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706