2733
2739
عنوان

برادرشوهرم عاشق شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 65 پست
اخه پسر ٢٠ ساله چي ميفهمه كه زن بگيره لابد ٢٥ سالشم شه يادش ميفته جووني نكرده نگشته خيلي كارا نكرده ...

نمیدونم والا چی بگم😐 هنوز خودم تو شکم😐

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما باشی اعتماد میکنی به همچین دختری یهو پیداش شد؟؟

ن ولی دلیل نمیشه بگی دیپلم گرفته نشسه خونه و برادر شوهر دانشجو پزشکی!

بعدشم اگه دختر و بد واه برادر شوهر شمام بد و اه چون جفتشون تو ی ربات تلگرامی مضخرف اشنا شدن!

عشق در هوا جاریست عمیق تر نفس بکشید!🍃🌼ولی ن تواین هوای آلوده😐😑
2728
نمیدونم والا چی بگم😐 هنوز خودم تو شکم😐

عزيزم برادر شوهرت خيلي سنش پايينه

من يكي از فاميلاي نزديكم ٤ سال پيش زن گرفت سنشم خيلي پايين بود هم سنو ساله برادر شوهرت الان يه بچه يك ساله مونده وسط همش تو قهرن ميخوان جدا شن 

تو يكي از قهراشون بچه شير خواره دو شب بي مادر موند پيشه من طفلي كبود ميشه از گريه

بنظرم منصرفش كنيد اصلا قبول نكنن خانواده شوهرت كه برن خواستگاري

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2738
طرز آشناییشونو نمیشه اعتماد کرد دختره معلوم نیست کی هست چی هست خونوادش کین 

عزیزم این موضوع به شما مربوط نمیشه.بهتره دخالت نکنی تو موضوعی که بهت ربط پیدا نمی کنه.برادرشوهرت پدر و مادر داره.

اگ ازدواج کنن مطمعنا دختره هم  درسشو ادامه میده چ ایرادی داره!؟؟  فقط چون بچه ان مشاوره ق ...

امیدوارم 

مشاوره رو که حتماً میرن یعنی باید برن 

خداکنه.برادرشوهر من یه دختره شومپت و گوزو بگیره دیپلم ردی باشه 

دختره که همه جوره از من پایین تره 

از هر لحاظ مقایسه میکنم دیشب تاحالا هیچیش از من بهتر نیست

ولی خب من راضی نیستم داداشم بدبخت شه 

2706