2410
2553
اگه لکه بینی و اینها نداشتی تا حالا نرمال بودی ، عیبی نداره. زعفران زیاد بده. نه یه ذره که

خونریزی داشتم ولی چندروزه خوب شدم 

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زعفرونش مگه چقدره؟ من خودم یذره یذره خوردم. چیزی نشد. میگن زعفرون خالص غلیظ نخورین دیگه. نه که یذره ...

رنگ زعفرون روکبابا

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
2456

اصلا ایرادی نداره عزیز من شربط زعفرون یا زعفرون زیاد خیلی بده ولی هیچی کمش بد نیست !!!!!!! دکتر من که هیلی ام‌ معروف ( رپغنی زاد) تنها چیزی که ۱۰۰ در صد ممنوعه اب هویج ، جیگر ، ماهی تن هستش ! زعفرون و زرشک خیلی کمش در حد یه ذره که رو جوجس ایرادی نداره حتی به من گفت در حد زرشک پلو هم ایرادی نداره ولی بیشتر نه دیگه ! 

اللهم عجل لولیک الفرج
کبابی واسه زن باردار شیمیایی خوب نیست . اما اگه میتونی کامل مغز پختش کن . سیاهیای روشم بکن

معجزه زندگیتون رو خوندم 

خیلی خیلی خوشحال شدم ❤️❤️❤️😻

الهی کل زندگیتون پر این معجزه ها و حس خوب باشه 

کلی رنگ و بوی خدا بده 

خداروشکر 

فقط میتونم همینو بگم 

از ته قلبم آرزوی سلامتی و آرامش دارم برای شما و کل خانوادتون ❤️😁

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند
2714
اصلا ایرادی نداره عزیز من شربط زعفرون یا زعفرون زیاد خیلی بده ولی هیچی کمش بد نیست !!!!!!! دکتر من ک ...

آره آب هویج خطرناکه. چون یه لیوانش محتویات چندتا هویجه. ولی من تک و توک یدونه اینا میخوردم. آخه تنها چیزی که موقع ویار بالا نمیاوردم همون بود. فعلا هم چیزی نشده اگه خدا بخواد. 

یه خانم مستقل و قوی 
آره آب هویج خطرناکه. چون یه لیوانش محتویات چندتا هویجه. ولی من تک و توک یدونه اینا میخوردم. آخه تنها ...

اب هویج یه لیوان خطرناک نیست اینکه هرروز بخوری و زیاد بد هست .دکتر من متخصص بود و گفت همه چی میتونم بخورم ولی ب اندازه 

2706