2410
2553

سلام چرا الکی برای خودشون میبرن میدوزن ویروس باید کاملاااا از کشور ما پاکسازی بشه دوم اینکه بعداز پاکسازی کامل باید کشور ضدعفونی کنن تا با اطمینان بچه هاروبفرستیم مدرسه/!

قطعی نگفتن که

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میگن بیستم. به پونزدهم شونزدهم برسیم بازم تمدیدش می کنن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2714

کی گفته قراره بارگشایی کنن 

هنوز ک معلوم نیس

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

باز نمیشه تا خرداد خیالتون راحت🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

❌فوری و مهم

احتمال بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات بعد از ۲۰ فروردین

📣وزیر کشور:

🔹هم در بستری‌ها و هم فوتی ها روند کاهشی داشته ایم. امیدواریم تا ۲۰ فروردین بتوانیم کشور را به فعالیت ها باز گردانیم/ در حال برنامه‌ریزی برای بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات هستیم.

🔹در صورت تایید ستاد مدیریت کرونا این طرح‌ها قابل اجراست.

➖➖➖➖➖➖➖

خواهشاااا لایک نکنید روانی شدم🍉
2706