2737
2739
عنوان

مامانای دلسوز بیاین لطفا...

96 بازدید | 18 پست

اگه بچه ی ۹ماهه در حین اینکه داره نگاه میکنه یهو در حد چند ثانیه سرشو یه طرف بچرخونه(ولی نگاش بهت ثابته) از چی میتونه باشه؟ خیلی نگرانم 

اگه تجربه دارین یا دیدین بگید لطفا

اگه بی اعصابی و دنبال دعوایی ریپلای نکن چون من بی اعصابترم و تا تعلیق پیش میرم   
یعنی به یه نقطه خیره میشه 

نه درحین اینکه مثلا نگات میکنه چند ثانیه سرشو به یک طرف تکون میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر من که روزی چند بار خیره  به یه نقطه میشه فکر نمیکنم مسئله ای باشه چقدر دیگه شما ریز بین هس ...

نه اخه یهو گردنشو یک طرف تکون میده. مسئله ی شما فرقه

2738
بازی میکنه باهات یا میخواد چیزی بهت بگه یا واست ناز کنه 

وقتی چیزای دیگه رو هم نگاه میکنه همین حرکتو انجام میده

نمیفهمم چه طوری مگه میشه هم به شما که یه طرفی نگاه کنه هم سرشو بچرخونه  نَدوم به

مثلا سرشو میچرخونه به چپ یا راست کنج چشم نگات مبکنه

پسرمنم نه ماهشه اکثر وقتا همین کارو میکنه

خواهر میشه دقیقا بگید چجوری؟ توضیح بده

مثلا باهاش حرف میزنم همیطو بی حرکت نگام میکنه بعد مثه تیک وار سرشو سمت شونه چپ بیشتر تکون میده یا میخواد بره توپشو بیار باز نگاهش به منه

🎀اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا🎀
مثلا سرشو میچرخونه به چپ یا راست کنج چشم نگات مبکنه

فک نمیکنم مسئله جدی باشه اونجوری هم یاد گرفته نگاه بکنه ولی مثلن سرشو به سمت صدا میچرخونه تا با گوشش بشنوه و با چشماش هم تماس چشمی رو حفظ میکنه فک میکنم مورد شما اینه خیلی باهوشه بچه ت

.یعنی حتی صدا هم نیاد این کار رو میکنه 

مثلا باهاش حرف میزنم همیطو بی حرکت نگام میکنه بعد مثه تیک وار سرشو سمت شونه چپ بیشتر تکون میده یا می ...

و درحین اینکه سرشو چرخونده کنج چشم نگاتون میکنه درسته؟

2706