2737
2734
عنوان

۳۰ ز ۱۰ به در

267 بازدید | 13 پست

اگه قرار باشه دروغ سیزده رو در مورد من بگی چی میگی؟

قبل از اینکه برای یکی دیگه بفرستی جواب منو بده !

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

نمیخوام دروغ سیزده بگم،میخوام برات کلی آرزوی خوب بکنم،ایشالله خیلی زود یه خبر خیلیی عالی بهت برسه  

با تموم سختی هایی که توی زندگی هامون داریم   ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها   ،یکی از چیزایی که خیلی کمک میکنه انرژی مثبت دادن به اطرافیانمونه  ،حرف های قشنگ زدن  ،دل صاف داشتن،آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه.ایشالله دل هممون شاد و با خدا باشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدایی فلسفه این دروغ سیزدهو واسه منم بگین🔫😕

ینی چی آخه؟ما چرا دروغ سیزده نداریم البته خداروشکر؟😕

فازتون چیه؟😕🔫

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2738
نمیخوام دروغ سیزده بگم،میخوام برات کلی آرزوی خوب بکنم،ایشالله خیلی زود یه خبر خیلیی عالی بهت برسه &n ...

فدات شم عزیزم انشالله که همیشه خبرهای خوبی بشنوی 

هرچی ارزوی خوب مال تو

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
فدات شم عزیزم انشالله که همیشه خبرهای خوبی بشنوی  هرچی ارزوی خوب مال تو

بوس به لپت  

با تموم سختی هایی که توی زندگی هامون داریم   ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها   ،یکی از چیزایی که خیلی کمک میکنه انرژی مثبت دادن به اطرافیانمونه  ،حرف های قشنگ زدن  ،دل صاف داشتن،آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه.ایشالله دل هممون شاد و با خدا باشه