2737
2734
عنوان

ارتباط سالم با پدر و مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 52 پست
واقعی گفتی؟ ببین حتی اگرم مخالف باشن و کار شما اشتباه باشه باید با زبون خوش دلایل شون رو بگن

آره گفتم :) البته خیلی با احتیاط گفتم ی پسر خوبی داریم تو شرکت خیلی آقاست مودبه اینا من یکم ازش خوشم میاد

انتظار داشتم حداقل اگه میخوان بگن نه دلایلش از سر دلسوزی واسه من باشه نه اینکه جواب فامیلو چی بدیم

حالا بنده خدا صورتش خیلی جوونه من اوایل فکر میکردم 30 و خورده ای سالشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 27 اون 42  نههههه ولی خب اونم کم کم داره به خودش این اجازه رو میده که ابراز احساسات کنه&nb ...

قبلا ازدواج نکرده؟

به نظر من این کارو نکن ، من حتی اگه دختر خودم بود مخالفت میکردم

بزار یه کسی هم سن و سال خودت پیدا بشه ، حیفی

کسی که درکت کنه

واقعا بیشتر از این نمیتونم راهنمایی کنم

امیدوارم بهترین برات پیش بیاد

البته خودم هم مجردم

2731
قبلا ازدواج نکرده؟ به نظر من این کارو نکن ، من حتی اگه دختر خودم بود مخالفت میکردم بزار یه کسی هم ...

ی بار نامزد داشته جدا شده ... 

بعضی وقتا میبینم چجوری ی چیزیو با ذوق تعریف میکنه تا من تاییدش کنم یا تحسینش کنم ته دلم یجوری میشه 

ممنونم عزیزم ... 

دقیقا درست گفتی سولماز  خانواده من خیلی سنتی هستن  منم واقعا ازون تیپ دخترایی که ادعای ر ...

شما دختر خوبی هستین

همین که ادم تلاشگری هستین و ادم خود ساخته ای هستین این خودش واقعا یه ویژگی خوبیه

بالاخره پدر مادر هم ممکنه به خاطر دلسوزی کارهایی بکنن که به بدرفتاری هم منجر بشه

شما هم رابطه رو با مادر و پدرت بهتر کن 

خیلی تاثیر داره

ولی برادرانه میگم این موردی گفتید 15 سال بزرگتره رو فکرش رو نکنید .مناسب سن شما نیست

بهترها نصیبتون میشه

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
نه سولماز .... سنش بالاست میخوره 60 اینا باشه اما روزای اول به هر بهونه ای میگفت بریم بیرون ناهار :/ ...

رفتار سنگینت رو باهاش ادامه بده ، سر پیری هوس باز شده ، ازش دوری کن شدیدا، بعد بنظرم اگه خیلی گیر داد انگشتر دست کن بگو نامزد کردم، و خیلی مواظب این جور آدما باش

ی بار نامزد داشته جدا شده ...  بعضی وقتا میبینم چجوری ی چیزیو با ذوق تعریف میکنه تا من تاییدش ...

خواهش میکنم

همه ی ما کلا ته دلمون گاهی یه جوری میشه

ولی به دور از احساسات باید تصمیم بگیرم😊

2738

عزیزم، منم مث شما بودم، البته من ۶ ساله ازدواج کردم، ولی مث خیلی از دخترایی که زبر و زرنگن و خودشون رو پای خودشونن نیستم، اونم فقط به خاطر اینه که خیلی پدر و مادرم کنترلم میکردن با وجود اینکه منم خیلی دختر ساده ای بودم نه اهل دوست پسر و نه اهل تیپ و آرایش آنچنانی...

الان ازدواج کردم راحتترم، اما آرزوی خیلی چیزا به دلم موند، مثلا دلم میخواست یه شهر دیگه برم دانشگاه یا کلاس ویولن برم اما پدرم اجازه نداد، حتی یادمه یه بار با دوستم رفتم بیرون مادرم نامحسوس اومد دنبالم ، تعقیبم میکرد، دوستم متوجه شد ، خیلی خجالت کشیدم😞

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

آره یکیش مادر خود من 

پدر منو در آورده 

سنشونم که میره بالاتر بدتر میشن به همه چیز گیر میدن

شامپو تموم میشه میاد میگه چرا انقدر زود تموم میکنی اینارو

منم رفتم دیگه شامپو خودم جداگانه میخرم از مال خودم از پول خودم استفاده میکنم . حوصله جر و بحث تدارم . ولی اینا سنشون هرچقدر بالاتر میره خوششون میاد بحث کنن

عزیزم، منم مث شما بودم، البته من ۶ ساله ازدواج کردم، ولی مث خیلی از دخترایی که زبر و زرنگن و خودشون ...

امیدوارم که خوشبخت باشی عزیزم 

اما کاملا درکت میکنم 

خب من همیشه دوست داشتم ی هنریو دنبال کنم مثل خیلی از دخترای دیگه و پدر و مادرمم بهم افتخار کنن ولی اینجوری شد دیگه 

همیشه دلم میخواست با دوست صمیمیم رفت و آمد کنیم مثل خیلی از خانواده های دیگه ولی هیچ وقت این اجازه رو نداشتم 

امیدوارم که خوشبخت باشی عزیزم  اما کاملا درکت میکنم  خب من همیشه دوست داشتم ی هنریو دنبا ...

ممنونم گلم، انشاالله شما هم یه بخت خوب نصیبت بشه و یه زندگی عالی رو تجربه کنی🌹

آره دیگه کاریش نمیشه کرد، خانواده هامون فکر میکنن، ما خیلی ساده ایم و زود به خطا میریم، در صورتی که اگر میخواستیم تا بحال اینکارو کرده بودیم، انقدر کنترل لازم نیست که...

یه دختر دور از جون شما نا خلف، تو قفسم باشه کار خودشو میکنه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706