2410
2553
عنوان

شماهم فک میکنید دیگ حالاحالاها اوضاع عادی نمیشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 88 پست
من احساس میکنم با شروع تیرماه کرونا دیگع تشریفشو میبره😊

❌فوری و مهم

احتمال بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات بعد از ۲۰ فروردین

📣وزیر کشور:
🔹هم در بستری‌ها و هم فوتی ها روند کاهشی داشته ایم. امیدواریم تا ۲۰ فروردین بتوانیم کشور را به فعالیت ها باز گردانیم/ در حال برنامه‌ریزی برای بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات هستیم.
🔹در صورت تایید ستاد مدیریت کرونا این طرح‌ها قابل اجراست.
➖➖➖➖➖➖➖

انگار زودتر

خواهشاااا لایک نکنید روانی شدم🍉
اه چرا انقد انرژی منفی میدین چرا انقد شایعه درست میکنین وقتی از حرفی مطمئن نیستین چرا میگین تا یک د ...

همین اصلا دلم ریخت

اخه گفته بودن بمن سه ماه دوام داره ویروس بعد کم میشه فقط باید حواسمون باشه طی این زمان فاجعه نشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چینی ها میگن حتی اونهایی که علائم خفیف داشتن قرنطینه کردیم تو اقامتگاهها چون موندنشون تو خونه باعث ...

اصلا مردم‌رو تو خونه نگه داشتن بسته غذایی خودشون میدادن در خونه ها که مردم‌بیرون نیان۰🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2720

ن شک ندارم که خیلی زود ریشه کن میشه،من اصفهانم،پرنده پر نمیزنه توخیابونا ومطمئنم بااین همکاری مردم زود ریشه کن میشه،والاکسیم بیرون نمیره من نمیفهمم اینکه بعضیامیگن محل ماشلوغه واین حرفا

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
همین اصلا دلم ریخت اخه گفته بودن بمن سه ماه دوام داره ویروس بعد کم میشه فقط باید حواسمون باشه طی ای ...

والا خوششون میاد به مردم استرس بدن

عوض اینکه رعایت کنن و انرژی مثبت ک به زودی تموم میشه 

همش دارن این چرت و پرتارو میگن ک شایعه ای بیش نیست

2714
❌فوری و مهم احتمال بازگشایی مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات بعد از ۲۰ فروردین 📣وزیر کشور: 🔹هم د ...

منم اینو خوندم خوشحال شدم پروفایلتم مثل منه😉

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   

دقیقا منم همین و فک میکنم.حالا حالاها هست تا وقتی ک واکسنش و پیدا کنیم هست.با گرماام از بین نمیره چون اگ میخواست با گرما بره استرالیا کرونا نداشت چون اونجا الان تابستونه و خیلی  گرمه تو استواس

خب پس تکلیف تفریح و دیدار خانواده هامون چی میشه. من موندم تا کی نریم و بیایم. تا کی بمونیم خونه.اخه ...

چه میدونم منم خیلی ناراحتم .خب برین اگه راه دور نیس. ماسک و دستکش بذارین مواظب باشین

لطفا لایک نکنین مرسی💝
منم اصفهانم شهرمون‌شده شهر اموات بغض میکنم خیابونارو میبینم

والا،خداروشکرمردم خیلی خوب دارن همکاری میکنن،الهی خیر بباره برای همه

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
2706