2733
2734
عنوان

شماهم فک میکنید دیگ حالاحالاها اوضاع عادی نمیشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره منم اینجور فکر میکنم . اعلامم کردن احتمالا تا دو سال هست و گفتن خودتون برای زندگی کرونایی اماده ...

خب پس تکلیف تفریح و دیدار خانواده هامون چی میشه. من موندم تا کی نریم و بیایم. تا کی بمونیم خونه.اخه نهایتا یک ماه دیگه بشه تحمل کرد 😐

دیشب اخبار گفت دانشجوها میتونن حذف ترم کنن...نمیدونم چیکار کنم...خیلی زود هم مریض میشم.خیلی زود

عوض شدم!!آدمی دیگر شده ام با کوله باری از تجربه...                با زخم هایی عمیق..با شکست هایی پر درد...                         دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند آسان مرا مال خود کند...     دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم.. ‌                             به کسی تکیه نمیکنم و از کسی انتظار محبت ندارم...                  خودم بوسه میزنم بر دستانم،سر به زانوهایم میگذارم و خودم سنگ صبور خودم میشوم....                                                    حس خوبیست..‌.!!                                                                اینکه خودت همه کَسِ دنیای خودت باشی.....!!!
2738
اره منم اینجور فکر میکنم . اعلامم کردن احتمالا تا دو سال هست و گفتن خودتون برای زندگی کرونایی اماده ...

یا رسول الله 😢😢😢

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️

سالی ک نکوست از بهارش پیداست 😐بهارمون اینه بقیش خدا بخیر کنه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

آمریکا داره

چین داده

ایران داره

😂😂😂😂😂😂

خود کرو نا هم هنگ کرده میگه کی واکسن منو داره اخه😂😂😂🤦🏻‍🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
توچین83هزارگرفتن75هزارخوب شدن خب لامصبا بگن چکارمیکنن ک ماهم بکنیم😭

اونها اعلام کردن که قرنطینه اکثر کشورها اشتباهه

ولی کو گوش شنوا

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706