2733
2734

مامانم دیشب حال نداشت امروز از صبحه سرفه های خشک بد میکنه اصلا حال نداره نکنه کرونا باشه من میترسم باردارم هستم بگید چیکار کنم تا بدتر نشده چیا بدم بخوره😭😭😭😭

میدونم باید ازش فعلا دور باشم باشه 

فقط بگید چیکار کنم تا بهتر شه تا این مریضیه بدتر نشده

آب برمیگرده ولی اون ماهی دیگه مرده...!!!

بهش آویشن و عسل بده...قرص آزیترومایسین بده...خیلی مایعات بده بهش خیلی

عوض شدم!!آدمی دیگر شده ام با کوله باری از تجربه...                با زخم هایی عمیق..با شکست هایی پر درد...                         دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند آسان مرا مال خود کند...     دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم.. ‌                             به کسی تکیه نمیکنم و از کسی انتظار محبت ندارم...                  خودم بوسه میزنم بر دستانم،سر به زانوهایم میگذارم و خودم سنگ صبور خودم میشوم....                                                    حس خوبیست..‌.!!                                                                اینکه خودت همه کَسِ دنیای خودت باشی.....!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که مشکوک به کروناست ببریدش بیمارستان تست بده

اصلا تو نزدیکش نرو

گرمی ها مثل دارچین و زنجبیل کمک کننده است

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2728

فقط خیلی نترسونید بنده خدا رو،آرامش روحی از همه چی مهم تره،سوپ جو خیلی خوبه ،پرتغال لیمو شیرین ،دمنوش های گیاهی،دکتر هم برید خوبه

با تموم سختی هایی که توی زندگی هامون داریم   ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها   ،یکی از چیزایی که خیلی کمک میکنه انرژی مثبت دادن به اطرافیانمونه  ،حرف های قشنگ زدن  ،دل صاف داشتن،آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه.ایشالله دل هممون شاد و با خدا باشه  
2738

بگو مامانت ماسک بزنه خودتم بزن.... بعدم تب چک کن ازش مایعات گرم بهش بده و بگو تو یه اتاق بمونه اگه دیدی حالش بده تنگی نفس داره پیدا میکنه ببرش بیمارستان ریفرال شهرتون

2706