2737
2734
عنوان

سیزده به در و دروغ؟!

199 بازدید | 9 پست

طبق باور قدیمی ایرانیان باستان سیزده فروردین روز دوستی با طبیعت و نیایش و جشن برای رویش و بارش بوده و متاسفانه رسم غلط دروغ گفتن که تو برخی کشورهایی که فرهنگ و تاریخ وتمدنشون به گرد پای تمدن و فرهنگ ما ایرانی‌ها نمیرسه، تو اول آوریل که تقریبا قبل سیزده فروردین میشه، را وارد فرهنگ مردم ایران دارند میکنن درحالیکه دروغ گفتن که یک صفت ناپسندیه، تو این روز که روز جشن و نیایش و دوستی با طبیعت بوده توسط ایرانیها، خودش بزرگترین دروغ تاریخه😣😣لطفا با شوخی نگرفتن این چیزها، این فرهنگ غلط را برای بچه های خودمون و نسل‌های آیندمون جا نندازیم... 

موافقم  

با تموم سختی هایی که توی زندگی هامون داریم   ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها   ،یکی از چیزایی که خیلی کمک میکنه انرژی مثبت دادن به اطرافیانمونه  ،حرف های قشنگ زدن  ،دل صاف داشتن،آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه.ایشالله دل هممون شاد و با خدا باشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا من امسال تازه شنیدم این رسمو😏

لابد اطلاعتت کمه

گاهی میبینی کسی نوشته امضات عالیه                                    بعد میری میبینی بنده امضاش چیه                                        اونوقت خوشت نمیاد حرص میخوری ک چرا اومدی دیدیش  فقد من اینجوریم یا حتی شما                                                اگر اینجوری هستی بگو امضات بجانم بگو یا بگو دقیقا🤣🤣🤣۰

برای مردمی که نوروز و کریسمس و سپندارمزگان و ولنتاین  و خلاصه همه چیز رو باهم جشن میگیرن 

قاطی کردن اینا اصلا عجیب نیست  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738