2410
2553
عنوان

😔شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1802 بازدید | 103 پست
دوست عزیز شرایط ی مدلی میشه ک نامزدی طول میکشه😔 منم دو ساله نامزدم

عزیزم درسته بالاخره ممکنه طول بکشه، ولی آیا باید با این وجود انتظار داشت که بین دوتا جوون هیچ رابطه ای نباشه؟ آخه اینا دل ندارن، غریزه ندارن،چوب خشکن؟ 

چرا اگر دختر باکرگیشو از دست داد باید از سرزنش بقیه بترسه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اولش چرا تو تایپک قبلی گفتی ازدواج کردم 

خب دومش اینکه چرا اولش دوسش داشتی الان نمیخایش مگه دلت جای دیگه گیره؟

اصلا تو این سنین نباید کسی ب ازدواج فک کنه وقتی پایبند نیس 

بعدش 

تو اگ میخای بعد عروسیت طلاق بگیری 

جشن نگیر ک اون ادم بیچاره میلیونی خرج کنه 

ازش متنفرمممم

خب خواهرم عزیز دلم تازه شناختیش پ از اول چجوری قبولش کردی الان وقت اذانه پاشو وضو بگیر نماز بخون دعا کن هرچه ب صلاحته همون بشه پاشو عزیزم ی صلواتم بفرس دلت اروم شه

2720
وقتی عربا شب عروسی دخترشون منتظر نشونی باشن همه میگن عربا دهاتن سختگیرن فلانن بهمانن ک بنظرمن کارشو ...

عزیزم چه ربطی داره گفتشکه زوری بوده چرااینطوری میکنی همیشه وقتی پسراگندمیزنن متاسفانه دخترمقصرمیشه

گیر میده بهم اینستا نمیزاره نصب کنم ولی خودش بیس چاری پلاسه تو اینستا 

خب منم عقدم 

باکره نیستم 

نامزدم فقط اجازه واتساپ و تلگرام بهم داده 

و اجازه نمیده تو گروهای جز گروه خونواده مون برم 

خب حتما خودش تو این جامعه هس بهتر از تو بلده چی درسته چی غلطه 

تو برا ی اینستا میخای زندگیتو خراب کنی؟این درسته؟؟؟

از نظر من اینستا اصلا برای ادمای متاهل مناسب نیس 

منو نامزدم تو اینستا باهم اشنا شدیم 

اولین شرطمون این بود هیچکدوممون اینستا نداشته باشیم 

من ۷ هزارتا فلوور داشتمو اون ۱۴K دوتامون دلیت اکانت زدیم چون چند سال تو این جو مجازی بودیم میدونیم ک چجوریه 

اره پسره گند زد

ی جوری میگی پسره انگار تو این رابطه فقط پسره بوده

بعد وقتی اجباری بوده چرا ب رابطه تن داده خودشم مقصره

من میدونم پشیمونه لی باید بدونه دیگه کار ازکار گذشت الان باید برفکر چاره باشه

اگه بعد عروسی طلاقش نداد چی‌؟؟؟؟؟؟

طلاق تو عقد به همین راحتی نیست که زن بودنشو پنهان کنه میبرن پزشکی قانونی اکه زن بودنش ثابت شد کل مهریه بهش تعلق میگیره .و اگه دختر بود نصف .پس چه حرفی که به کسی نگه طلاق بگیره بعد  به خواستگارش بگه دختر نیستم .اینجوری حرف براش در نمیاد که بین طلاق و خواستکاری با کی خوابیدی که دختر نیستی عایا ؟

2714

عزیزدلم بتظرم شماکلا درکی ازازدواج  وتاهل نداری...تصورت ازازدواج فقط گردشوتفریحه!!! چون نمیذاره ارایش کنی یاگردش نمیبره که نمیشه جداشد! یااگه مردی مدام ببره بیرون واجازه ارایش بده پس حتمامردزندگیه! اخه چراوقتی زندگی گردن بلدنیستین تن میدین به ازدواج!.... شمادوس داری بیرون بری تفریح کنی بخودت برسی توشبکه های اجتماعی باشی همه اینها اقتضای سنت هست وحقنه ایناروداشته باشی اما اما اما نبودایناهم دلیل برجدایی هم نیست...ازدواج باتوجه به دلایلومنطقی که برای مااوردی خیلی زودبوده وهست...بابزرگترت مشورت کن...نه بخاطراینکه اون اقااصلا مناسبت هست یانه..بخاطراینکه شماکلا الان سنت ودرکت مناسب ازدواج نیست عزیزدلم...واین بدنیست...خیلیا به زمان بیشاری نیازدارن تا به درک درستی ازازدواج وزندگی برسن...

وقتی عربا شب عروسی دخترشون منتظر نشونی باشن همه میگن عربا دهاتن سختگیرن فلانن بهمانن ک بنظرمن کارشو ...

به خاطر یه پرده? 

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولی ۷۱/۶.وزن فعلی ۶۱ .هدف اولیه ۵۷ .هدف نهایی۵۴
اره پسره گند زد ی جوری میگی پسره انگار تو این رابطه فقط پسره بوده بعد وقتی اجباری بوده چرا ب رابطه ...

خوب وقتی اجباریه چطورتن به رابطه نده اگه این کاروکرده بود که اجباری نمیشد قبول دارم خودشم هنوزبچس وواسه ازدواجشزوده ولی دلیل نمیشه بگیم به خاطرشهوتش این بلاسرش اومده

2706