2726
عنوان

😔شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1802 بازدید | 103 پست
چی بگم وقتی اونا گفتن نرو بهش غریبس من گفتم فقط باهاش ازدواج میکنم کسی دیگرو نمیخوام

بالاخره الان دودلی، باید یه فکر منطقی کنی ، عروسی نگیر فعلا، ولی مطمئن باش خانوادت بالاخره خیر و خوبی تورو میخان، مشاوره تلفنی کمک بگیر این روزا از 8صبح تا حدودای 10 شب هستن، خیلی کمک کننده ست، از مشاور غافل نشو

بالاخره خدا یه راه زیبا جلو پات باز میکنه، فقط عجله نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی عربا شب عروسی دخترشون منتظر نشونی باشن همه میگن عربا دهاتن سختگیرن فلانن بهمانن

ک بنظرمن کارشون ب نفع دخترشونه ک اسیب نبینه ک اذیت نشه پشیمون شد چیزی جلوشو نگیره

ولی فارسا برعکس تا نامزد کنه همخوابش میشه بعد میاد تاپیک میزنه تو روخدا کمک من عقدمو باردارم من نامزدمو این کارو کردم واقعا که.......هر کی این کارارو بکنه حقشه

توام الان بشین هی غصه بخور دق کن.... بخاطر ی ساعت نتونستی جلو شهوتتو بگیری.... کار طلاقتم اصن درس نی چرا میخوای با این سن کم اسم مطلقه روت باشه

الان فقط کار بعدو قبلش انجام دادین

چ ایرادی داره!؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
گیر میده بهم اینستا نمیزاره نصب کنم ولی خودش بیس چاری پلاسه تو اینستا 

منم شوهرم گیر بود که نصب نکن نکردم .الان التماس میکنه که نصب کن ولی من کلا خوشم نمیاد ..فقط واسه اینستا نصب کردن ؟

2706