2726
عنوان

به بچم حسودی میکنم😞

1785 بازدید | 31 پست

خانوما شوهر من از وقتی بچمون دنیا امده دل و دینش شده بچه. انگار فقط برای بچه زندگی میکنه و محبتش فقط برای اونه. همش وقتش با بچه میگذرونه و بازی میکنه و غذاش میده و.. برای هر کاری میپره جلو . چکار کنم؟😭 بهش میگم به منم توجه کن میگه مبکنم! تو‌حساس شدی ولی واقعا نمیکنه. مثلا من ارایش کنم موهام درست کنم برم جلوش باز با بچه مشغوله اصن منو نمیبینه و نمیفهمه تغییری کردم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم اگر با بچه بازی نکنه هم شک نکن همینه یا نیره تو گوشی یا جلو تی وی 

پس حیادت نکن بخاطربچه نیست که بهت توجه نداره کلا از این مردهایی نیست که اهل محبت به زن باشن والا شک نکن با ده تا بچه هم عوض نمیشد

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

اینکه بچه تون رو دوست داره یعنی زندگی تون گرمه دیگه 

نمی دونم 

من ک میگم وقتی شوهرم ب بچمون توجه کنه یعنی دل ش ب زندگی مون گرمه و منم دوست داره 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

شوهر منم همینجوریه،کافیه دخترم ی چی بخواد ازش حالا اگه من بخوام باید صبر کنم هی خدااااا،دیشب رفته واسه خانوم ساعت شنی خریده حالا من میگم پولایی که بهت قرضی دادمو پس بده لازم دارم میگه چه خبره صبر کن یکم

💙دلیل خوشبختی من دخترمو پسرم

کاش بچه دار شم شوهرم همه ی وقتشو با بچمون بگذرونه❤❤❤  مبارکت باشه اسی

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
2706