2737
2734
عنوان

چ جوری کنار میاید

247 بازدید | 15 پست

اگه کسی که عاشقش بودید و همه کار براش کردید بگه ازت خسته شدم و بره با  با دختر دیگه ....چه جوری تحمل میکنید ؟؟ مخصوصا اینکه اینستاگرام و فضای مجازی اون دختر و هم دارید و مدام لایواشون و همه چیزاشون و باهم میبینین .یا مثلا اینکه بیرون رفتنا و قربون صدقه هاشونو از بقیه میشنوید .... چه جوری با این موضوع کنار میاید ؟

اینستامو حذف میکنم و میسپارم به گذر زمان

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب این طور که گفتی مشخصه این پسر هرزه س که هر چند وقت با یه نفره 

همون بهتر که ازش جدا شدی 

الان با این دختره باید می ذاره همه هم از رابطه شون با خبر میشن 

بعد ولش می کنه میره سراغ نفر بعدی

...       
2738

زندگی قانون لیاقت هاست عزیزم

هرکسی هر زندگی رو که داره حتما لایقشه چه خوب چه بد

اون دختر هم حتما لیاقتش یه مرد تنوع طلب و بی وجدانه 

از نظر تو چیز خوبیه که بهش غبطه هم میخوری؟ 

یه چیزی رو هم هیچوقت فراموش نکن

ادما وقتی واقعا از ته قلبشون خوشبخت باشن اونو به نمایش نمیذارن چون درگیر لذت بردن از خوشبختیشون هستن 

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹

ای بابا مال منم خیلی راحت ولم کرد عشق من بهش ی طرفه بود من عاشقش بودم اما اون دلش با یکی اون دختره فقط میخواست با من سرش گرم بشه عاشقم و جوونم گفتناش مال یکی دیگه بود هه پس زیاد ناراحت نشو سخته خیلی سخته میدونم 

اخ دلم برات تنگ شده لعنتی دلتنگتم دلم خیلی داره سختی میکشه اهای دلم خیلی مردی😢😢😢😢
زندگی قانون لیاقت هاست عزیزم هرکسی هر زندگی رو که داره حتما لایقشه چه خوب چه بد اون دختر هم حتما ل ...

من هر کاری واسش کردم منت نمیزاارم ولی ادمی بود که همیشه با دربند بردن و خرج کردن دخترا رو جذب میکرد اما من برعکس هیچ وقت نزاشتم واسم خرج کنه خودمم همیشه کلی لباس و کتونی و چیزای مارک  و گرون قیمت میگرفتم براش ،هر چی ک بگین ،ریزش مو داشت رفتم کلی شامپوی تقویتی و دارو گیاهی گرفتم براش صبحونه و ناهار میبردم سرکار .هر وقت بددهنی میکرد فقط احترام میزاشتم بهش .من هیچی کم نزاشتم حالا رفته با یکی دیگه بهش گیر میدادم میگفتم تو اینستا لزومی نداره هر دختری که لایکت کرد یا تو گروه تل میشناختیش فالو کنی که بعد به من میگه تو مشکل داری مریضی روانی هستی منم اعصابت و نداارم ...حالا این دخترم که باهاشه عاشق کسی دیگست ولی اون پسره رفتارش بااین دختر مثله رفتاره این آقا با منه ....اوایل دیدم با هم درد و دل میکنن سر اون آقا ولی بعد دیدم دعوتش کرده خونه براش قلیون اورده و دربند بردتش و چیزای دیگه .تا اینکه من با دختره دعوا کردم اول انکار کرد روح پدرش و قسم خورد که دروغه ولی وقتی ثابت کردم رفت به این آقایی که من دوسش داشتم گفت و اونم زنگ زد فش عالم و بهم داد و بعدش که هی رفت و برگشت و الانم میبینم باهمن .من نمیتونم تحمل کنم تازه این خانم از من خیلی پایین تره از لحاظ قیافه 

2706