2726
عنوان

بارداری

168 بازدید | 18 پست

سلام من تو ۱۸هفتع بارداری هستم دوقلو دارم ترشح سفید ابکی دارم ممکنع از کیسه اب باسه همیشگی نیس ‌گاهی اوقات عفونت ندارم ازمایش دادم واژنم خیسه 

نه ترشحه منم تو اون هفته ها توهم کیسه آب داشتم چون ترشحات زیادمیشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر قد نصف استکان خیس شدی، در حد خیسی یه نوار بهداشتی و مثل حس ادراره، احتمال زیاد کیسه آبه

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
2728
[QUOTE=130758908]نه ترشحه منم تو اون هفته ها توهم کیسه آب داشتم چون ترشحات زیادمیشه[/QUسونو نشون نمی ...

چرانشون میده

نگران نباش همه چی خوبه این نگرانیا طبیعیه همه ی ما تجربش کردیم

من جفت پایین وطول سرویکسم کم بود تهدید به زایمان زودرس الان داره ۴۱هفتم تموم میشه هنوز زایمان نکردم الان میگم چقدر الکی حرص میخوردم اون روزا

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
چرانشون میده نگران نباش همه چی خوبه این نگرانیا طبیعیه همه ی ما تجربش کردیم من جفت پایین وطول سروی ...

اخههه عزیزم منم جفتم پایینه سرویکسم ۳۳ بود انقد استراحت کردم شد ۳۷ اره اوف تا ۹ ماه بشه هیچی 

اخههه عزیزم منم جفتم پایینه سرویکسم ۳۳ بود انقد استراحت کردم شد ۳۷ اره اوف تا ۹ ماه بشه هیچی 

بسلامتی میگذرونی ایشالله💖

چرانشون میده نگران نباش همه چی خوبه این نگرانیا طبیعیه همه ی ما تجربش کردیم من جفت پایین وطول سروی ...

وای به منم گفتن بچه کامل اومده پایین زیاد راه نرو بچه میفته....اینقد استرس دارم ..وقتی راه میرم انگار یه چیزی میخواد بیفته..35 هفته تمومم

منم تهدید به زایمان زود رس ام خیلی استرس دارم   این کرونا هم امده کم تر میتونم برم زیر نظر دکتر باشم 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
منم تهدید به زایمان زود رس ام خیلی استرس دارم    این کرونا هم امده کم تر میتونم برم زیر ن ...

استراحت کن ونگران نباش توکل بخدا

2706