2733
2734

هنوز اول راهم...ولی میخوام جنسیتش مشخص شد ست بیمارستان بگیرم واسش...شماها پشیمون شدین؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

من برای مراقبت از مهرسا از اپلیکیشن گهواره استفاده می‌کنم. خوبیه گهواره تو اینه که کاملا متناسب با سن بچه‌هامون برنامه‌ریزی شده. گهواره رو از لینک زیر دانلود کن و بیاکه اونجا کلی پدر و مادر دیگه هم هستن.

https://gahvare.net/a/5e5913422a17e

نه بنظرم اگ قراره خرج اضافی نکنی نه نخر

....‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ست بیمارستان برا نوزاد منظورت همون یک سرهمی و کلاه و قنداق فرنگی که بیمارستان میده رو میگی یا خودت ب ...

خودم بخرم...تو اینستا ازشون هست

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
خواهر من میدوزه با قیمت خیلی پایین مثل کارای تو اینستا ولی شاید یک دهم قیمت اونا اگه بخوای آدرس کانا ...

بده عزیزم 

نه نگیر چون خیلی از تیکه هاش بدون استفاده میمونه.

یه رکابی زیر دکمه.یه آستین کوتاه زیر دکمه.یه مانتو و دو تا شلوار سایز صفر کلاه و دستکش و جوراب.

چون تو فصل سر به دنیا میاد یه سرهمی سایز 3-6ماه نخ پنبه هم بگیر که تو بیمارستان موفع مرخصی تنش کنی.و پتوی دورپیچ

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

کلا  زیاد قابل استفاده نیست شاید حداکثر تا یک ماه استفاده کنی  اونم  سرهمیش که شاید دوبار  تنش کنی

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
ست شامل چیاست منظورت همون لباس گوگولیای  ک تاج و قلب و تور روش کار میکنن

همون لباسی ک پکیج کامله دیگه واسه موقعی بچه بدنیا میاد ...لباسشه ک بستگی داره چ مدلی باشه دورپیچ دستکش پاپوش پیشبند

خواهر من میدوزه با قیمت خیلی پایین مثل کارای تو اینستا ولی شاید یک دهم قیمت اونا اگه بخوای آدرس کانا ...

عزیزم به منم میدین کانالشو

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
2706