2737
2734
عنوان

چرا من زندگیم تموم شد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1328 بازدید | 65 پست
خوب عزیزم این ترفندشه.میخواد اینجوری باحکم عدم تمکین بتونه اجازه ازدواج مجدد از دادگاه بگیره وبعد حق ...

میگه پول بده هزینه ی وکیلمواجاره خونه وسامه عروسیمونوهزینه ی آرایشگاه و...تاعدم تمکین نگیرم .ولی مهریه تم ببخشی طلاقت نمیدم .منم خودموزدم به بیعاری وبیخیالی  تایه روزعمریکیمون تموم شه . پدرم اصلاراضی نیست بهش  پول وباج بده خودمم شاغل نیستم.

میگه پول بده هزینه ی وکیلمواجاره خونه وسامه عروسیمونوهزینه ی آرایشگاه و...تاعدم تمکین نگیرم .ولی مهر ...

پول که اصلا .چه حرفیه انگار یچیزیم طلبکاره.ولی جهازتو با مامور بیار.بدون هیچ درگیری بگو تا جدابشید دیگه طلاق توافقی که دوطرف باهم سریع کارارو بکنن که وکیل نمیخواد.یام خودت براخودت وکیل بگیر وکاراتو بکن تا طلاق غیابی بگیری.یام کلا جمع کنید از ایران برید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب عزیزم این ترفندشه.میخواد اینجوری باحکم عدم تمکین بتونه اجازه ازدواج مجدد از دادگاه بگیره وبعد حق ...

باهاش که حرف میزنم جواب نمیده تااشکم درادبعدم قهقه میزنه ومیخنده ازمامورکلانتری گرفته تامشاوروقاضی بهم گفتن این سادیسم داره ازگریه ت لذت میبره .بخدانمیدونم دردش چیه 

2731
چرا دیگه بره کلانتری بگه اینجوریه یا بیان منو ببرید توخونه وازش تعهد بگیرید بلایی سرم نیاره یا حکم ا ...

کلانتری ام اومدصورتجلسه هم کرد.ولی باورکن دادگاه فقط حرفای مردوگوش میده .شوهرم گفت که زنم خودش قفلوعوض کرده و...قاضی ام نوشت دیگه واقعانمیدونم تنهاراهش اینه که بیخیال شم تامرگش برسه.همسایه هام بندگانه خدااومدن کلانتری براشهادت ولی شوهرم انقدرهرروزرفته بودباهاشون حرف زدن وقسم خوردن و...اینام گفتن مادیگه کلافه شیم هردیقه شوهرت اینجاس دیگه نه براتوشهادت میدیم نه براشوهرت حوصله دردسرنداریم دسته کلیدشم نشونه همسایه هاداده میگه ازکجامعلوم من قفلوعوض کردم زنه همسایه ام گفته ازونجاکه زنت کلیدنداره ولی توخودت شبابافامیلات اینجایی اینم وایساده تهدیدکه فلان فامیلم سرهنگه بهمان فامیلم وکیله فلانی رئیس فلان جاس اونام ترسیدن وگفتن ماحوصله دردسرنداریم

پول که اصلا .چه حرفیه انگار یچیزیم طلبکاره.ولی جهازتو با مامور بیار.بدون هیچ درگیری بگو تا جدابشید د ...

غیابی نمیشه چون دادگاه هارومیادواین یعنی حضورداره.توافقم حاضرنیست بکنه .

پول که اصلا .چه حرفیه انگار یچیزیم طلبکاره.ولی جهازتو با مامور بیار.بدون هیچ درگیری بگو تا جدابشید د ...

بزاربرات ازقشنگیای قانون بگم :اجازه ی خروج ازکشورزن بامردحتی اجازه کاروتحصیل هم بامرده وگرنه میرفتم پیشه عموم آلمان

2738

اینا رو میخونم یاد خودم میوفتم😢😢😢

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
کلانتری ام اومدصورتجلسه هم کرد.ولی باورکن دادگاه فقط حرفای مردوگوش میده .شوهرم گفت که زنم خ.

بودش قفلوع ...

وااای.

چقدر بدجنس.فامیلاش نیستن.این عملا خواسته یکی خونشو پرکنه.تا زن بیاره خونه.پولو مهرو نفقه که نداده هیچ تازه جهازتم کشیده بالا به تظرم یروز برید درو بشکنید جهازتو وردارید بیارید بعدم ازون شهر کلا برو.اخه این دیگه چجورشه.برو دادگاه بگو یامن رفتم یا اون بیرون کرده من الان میخوام ازدواج کنم طلاقمو بدبن.

حتما الان هرازگاهیم هی زنگ میزنه تا اشکتو دراره.کلا بلاکش کن شمارتم عوض کن.از دادگاه بخواه براش نامخ بدن ببرش تا بیماریه روانیش تایید بشه.

اخه مگه میشه هرچقدرم دادگاه طرف مرد باشه نشه کاری کرد؟؟

به قاصیه بگو اگه شما نمیتونید اشکال نداره میرم پیش رئیس کل دادگستری میگم نمیتونیم قضاوت کنید.

اخه مگه میشه هیچ راهی تباشه که از شرش راحت بشی.اون تورو نمیخواد نخواد دیگه به اون ربطی نداره که تو بخواد باز شوهر کنی یانه.به گوشش برسونید که برات خواستگتر اومده تولیفتو معلوم کنه یا طلاق بده یا بیاد ببرتت سر زتدگیت.اگه اومد بردت کم کم جهیزیتو بفروش که نفهمه همشو پول کن

بزاربرات ازقشنگیای قانون بگم :اجازه ی خروج ازکشورزن بامردحتی اجازه کاروتحصیل هم بامرده وگرنه میرفتم ...

خوب وقتی برده خونه بابات و راتم نمیده قفلم عوض کرده که حقی نداره.هرقدر بامرد باشن اینجوریم نیست که کلا هرکار بخواند بکنن.

خودتو بزنن به دیوونگی برو از روانشناس نامخ بگیر تا دادگاه باتایید پزشک قانونی طلاقت بده.

غیابی نمیشه چون دادگاه هارومیادواین یعنی حضورداره.توافقم حاضرنیست بکنه .

نصف جهیزیتو بابت نصف جرجایی که کرده وملرتم ببخش جداشد.دیگه شامی که فامیلای خودش کوفت کردن وخرجای فامیلای خودش که باتو نیست.

خوب وقتی برده خونه بابات و راتم نمیده قفلم عوض کرده که حقی نداره.هرقدر بامرد باشن اینجوریم نیست که ک ...

نمیدونم چراواقعاقاضیه ابنجوری میکردجتی به زورصورتجلسه رم امضاکردم یلنی فکرکرده بودنشسته روضه براسخنرانی .شانسه منه دیگه.زن اگه دیوانه ام باشه همه جوره حقه طلاق ماله مرده.حتی اگه مردمعتادم باشه بازحقه طلاق ماله مرده  زن بایدثابت کنه اعتیادش خطرناک ومضره یاقابله درمان نیست.

عییییینش برام اتفاق افتاده ولی اونجایی عوصش شدکه من همون لحطه آبروی خودشوننشوهفت جدشوباهم بردم نتونه حاشاکنه 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
نصف جهیزیتو بابت نصف جرجایی که کرده وملرتم ببخش جداشد.دیگه شامی که فامیلای خودش کوفت کردن وخرجای فام ...

اگه جهازمم بدم اگه پولم بدم اگه قلبمم درارم بدم بازم یه بیمارسادیسمی که احتیاج به درمان داره رونمیتونم قانع کنم براطلاق .فقط دعاکن برام

2706