2737
2734
عنوان

خودمو تو مخمصه انداختم، کمک 🤦😭

417 بازدید | 40 پست

بچه ها وضعیت اقتصادی خواهرم اصلا خوب نیس و شوهرش با حقوق خیلی کم کار میکنه، از اون طرف بابام یه پول قلمبه داره که من و مامانم ازش خبر داریم، من اشتباه کردم و به خواهرم گفتم (میدونم غلط کردم، روزی 100 بار خودمو سرزنش میکنم) خلاصه خواهرم میگه به بابا بگو 50 میلیون بهم کمک کنه (این پول زیاد نیس در مقابل اون سرمایه) ولی من واقعا نمیتونم بگم، نمیدونم چطور بگم که بهش برنخوره چون رو پول حساسه. از طرفی هم دلم واسه خواهرم میسوزه، بگید چیکار کنم 😭 

راستی خواهرم خودش نمیتونه درخواست کنه چون مثلا از وجود پول بی خبره و بهش نگفتن که داریم. 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خیلی رک و راحت بگو من نمیتونم بگم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738
2706