2726
عنوان

سیزده بدر ما

1099 بازدید | 56 پست

میخوایم بریم تو بالکن جوج بزنیم یه زمین خالی هست چند متر اونور تر سبز   شده گوسفندا امسال جای ادما اومدن سیزده بدر گاهیم به اونا با حسرت یع نگاهی بندازیم برامون زبون در بیارن      ینی بهشون بگم برام سبزه گره بزنن جای من میزنن؟ یا قیافه میگیرن اینجوری  😎😕 ای بابا میگن زمین گرده همینه هاا بالاخره حیوانات ازمو انتقام گرفتن مارو انداختن تو خونه خودشون ازاد 

لــــعنت به قفس   

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امسال فک کنم باید پشمامونو گره بزنیم جای سبزه...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
😕😕😕😕تو یه پیج خبری دیدم جینیا باز شروع کردن بخوردن خفاش و سگ😕😕😕

نننننن وای فک نکنماااااا یع اشتباه رو دوبار ک تکرار نمیکنن

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

خخخخخ😅😅😅😅😅😅😂😂😂

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
امسال فک کنم باید پشمامونو گره بزنیم جای سبزه...

😂😂

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم

خدایی هلاک همه تاپیکاتم

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
نننننن وای فک نکنماااااا یع اشتباه رو دوبار ک تکرار نمیکنن

والا بود فقط زده بود نیرو امنیتیشون اجازه نمیدن کسی عکس و فیلم بگیره از ای صحنه ها

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706