2737
2734

ده ساله میخوام بینی عمل کنم پا نمیدم برم عمل . به شدت استرس میگیرم . تجربه سزارین هم دارم با اینکه همه میگفتن سزارین درد دا ه اما اصلا حرفشون واسم مهم نبود اما عمل بینی میگن عمل راحتیه و درد نداره اما دل نمیدم که برم . بینی ام انحراف داره و به شدت لازم دارم . سی سالمه و خودم از سنم و این ترسم خجالت میکشم . تو رو خدا کمکم کنید و راهنماییم کنید .از همون نصب آنژیوکت گرفته ترس دارم حتی از جو اتاق عمل و بیمارستان . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تقریبا ۱۲ سال پیش عمل کردم .یهو دلو بزن ب دریاو برو ...هییچی نیست. چیزی متوجه نمیشی اصلا ...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

برای من که اینطوری بود ،انگار خوابیدم بیدار شدم بینیم خوشگل شد.هیییییچ دردی هم نداشتم 

زایمانم با اینکه سزارین بود ،وحشتناک بود ،اصلا با عمل بینی قابل قیاس نیست

........دین من انسانیت است.........
2738

به بعدش فکر کن که هم قشنگ میشی هم همه میگن قشنگ شدی هم مشکل انحرافت حل شده 

بعدم با سزارین مقایسه نکن 

اونو ناچار بودی بالاخره بچه رو در بیاری از تو شکمت این یه انتخابه 

ولی نترس

از آینه بپرس نام نجات دهنده خویش را آیا زمین که زیر پای تو می لرزد تنها تر از تو نیست؟!
استرس ورودی بیمارستان رو چطور کنترل کنم . بعد ورودر اتاق عمل نصب آنژیوکت 

توکل کن به خدا،قران بخون اون لحظه آروم میشی

هرکس خود داند و خدای دلش که چه دردی است در کجای دلش ،....💫❤️
2706