2726
عنوان

بد جور تنها شدم کارم شده فقط خود زنی

| مشاهده متن کامل بحث + 3210 بازدید | 82 پست
من ده سال سر اعصبانیت بدنم میخارم زخم میشه تازگیام خودم تیغ میزنم

نكن عزيزم نكن قربونت بزم 

اين چه كاربه 

فك نكن اون شوهر دلش ميسوزه 

با خودش ميگه طرفم بي عقله 

ماهممون يه جور گير افتاديم 

از نظر تو شايد راه حلي نباشه ولي هست تو نميبيني تو ميترسي 

همه در ها ك بسته نيس 

تو در بازو نميبيني 

من مادرم دخترم من كتك بزنه بندازه بيرون باز بياد سمتم جونمو براش ميدم خانواده تو هم همينن از هيچي نترس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خوب نکن اینکارو خودزنی نکن حیف شما نیست؟؟؟ پیش پزشک رفتین؟؟

گفتن باید بیمارستان بستری بشی

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم

ای خدا. درکت میکنم خواهر الهی باعث و بانی کسی که ارامش رو میگیره لعنتدکنه 

منم یکی میخواست ابروم ببره یه روز تحریکش کردم بعد پیامک داد اره همه چیز ازت میدونم سربه سرم بذاری ابروت میبرم، منم از طریق همون پیامکش رفتم شکایت کیفری. بردنش زندان جیگرم یخ شد

2728
من ده سال سر اعصبانیت بدنم میخارم زخم میشه تازگیام خودم تیغ میزنم

وقتی خودت به خودت اهمیت نمیدی چه توقعی از دیگران داری؟

با خودت مهربون باش با خدا راز و نیاز کن مطمئن باشید تنها نیستی

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
ابرو خانوادم میره

نه عزیزم هرگز این فکرو نکن که آبروت می‌ره یا خانوادت ابروشون می‌ره .من خودم رفتم و تجربه شو دارم اتفاقا این خود زنی تو و درد دل نکردن آبرو ریزی تره .اونجا کمکت میکنن راهنماییت میکنن قوی تر بشی و بهتر بتونی تصمیم بگیری برا زندگیت

ی نفر ازم چیزی می‌دونه بخوام برم جا خانوادم لوم میده

خب لو بده؟! 

بزار ابروتو ببره 

ك نميبره 

بر فرضم برد؟! مگه مهمه؟! 

ابرو مهمه يا جونت؟! 

مردم مشكلات دارن وانستادن ببينن تو چيكار ميكني چي ميگن درباره ات دقيقا دو ساعت بعد فراموش ميكنن

بعدشم ديوار حاشا بلنده ب اونجا رسيد بزن زيرش اگه مدرك نداره 

اگه اسكرين از چت داره بازم بگو ساختگيه دروغه ميرم شكايت 

بخدا راه داره نكن با خودت

گفتن باید بیمارستان بستری بشی

خب اگه نیاز هست، بستری بشید

۱۰ سال ازدواج کردی این اتفاق براتون افتاده یا از مجردی اینجور بودی؟؟

شوهرت اول ازدواج بهت سرکوفت نزده که نکنی اینکارو؟؟

چند سالته ،   برو دکتر  چرا اخه تیغ

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

معذرت میخوام اما بنظر من کسی که خود زنی میکنه ضعف شخصیتی داره و اول از همه خودش ارزش خودش رو ب صفر رسونده که بقیه بهش اهمیت نمیدن

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
ی نفر ازم چیزی می‌دونه بخوام برم جا خانوادم لوم میده

کی ازت چیزی میدونه هرچیم که میدونه انکار کن دیوار حاشا بلند

از رنجی خسته ام که از آن من نیست روزگار غریبی ست نازنین...من مرگ را زیسته ام 
نكن عزيزم نكن قربونت بزم  اين چه كاربه  فك نكن اون شوهر دلش ميسوزه  با خودش ميگه ط ...

مشکل منم همینجاست رابطم با خانوادم بهم خورد ولی بفهمن تو اذیتم کمک میکنن بابام از چهارتا عروساشو طلاق داد سر این که با با پسرا در ارتباط بودن سر این حساسه خیلی ضربه خورد سر اینا من اگر برم جا خانوادم مطمعنم یکی ک از من می‌دونه خیلی می‌ره جا شوهرم میگه من قبلن با پسری در ارتباط بودم شوهرم با خانوادم میگه همون ضربه ک عروسام ب خانوادم زدن باز من ب بابام میزنم سر این میترسم برم

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
چند سالته ،   برو دکتر  چرا اخه تیغ

22

مشکل منم همینجاست رابطم با خانوادم بهم خورد ولی بفهمن تو اذیتم کمک میکنن بابام از چهارتا عروساشو طلا ...

بیخیال بابا بزن زیرش اگه مدرک چیزی نداری دست کسی 

از رنجی خسته ام که از آن من نیست روزگار غریبی ست نازنین...من مرگ را زیسته ام 
2706