2733
2734

نگین اینجوری نگو که حقشونه 

گناه بچه های من چیه که توخونه ان یکماه ونیمه اگه این گوسفندا بتمرگن سرجاشون ویروس تموم میشه ماهم میتونیم بابچه هامون بریم تفریح ولی حیف که گوسفندزیادداریم نمیتونن نرن چرا

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبا تانصف شب بیدارنگهشون میدارم تاروزهابخابن وکمتربهونه بگیرن 

الهی بمیرم به پسرم گفتم ده روز دیگهه تمومه 

هرروزبیدارمیشه میگه مامان یکی کم شد

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2731
2738
مگه کسی هست که بره؟

آره عزیزم همین همسایه بیشعورمن ازشب عیدنبوده که مهمون نداشته باشه پسرم میگه مامان اینا چرا هرشب جشن دارن مگه کرونا نیس میگم چی جواب بدم 

جریمه ک بماند کرونا بگیرن که انقد نفهمن

نه خدانکنه بگیرن خودشون جهنم به یه عده بیگناه انتقال میدن

دیگه باید دکترا برن استراحت بجاش دکتر دامپزشکا بیان واسه کادر درمانی فایده نداره دیگه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706