2737
2734

😐اونوقت تو میگی واسه ۱۳ یه دوری با ماشین میزنیم 

😐😐😐😐بابااااا بشینید توی خونه هاتون چرا نمیخواید بفهمید این مریضی خطرناااااااکهههههه 

دیگه فکرکنم همه میدونن قضیه جریمه رو.پس نمیرن.اگه هم رفتن خب 500 میدن دیگه.به ماچه

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهترين كار همينه كه جريمه كنن اونم ميليوني و ماشين رو ٢ ماه توقيف كنن كه مردم بشينن خونه😬😬😬😬

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2738

واسع کار ضروری هم نمیشه رفت؟؟

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
واسع کار ضروری هم نمیشه رفت؟؟

والا نميدونم من شوهرم ساعت ٦ رفت سركار اونوقت ميگن با دوربين ثبت تخلف ميشه نكنه جريمه بشيم

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2706