2726
عنوان

چه هوای توپی شده

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 86 پست
ای وای چ شغل پرخطری خدا سلامتی بده بهش... من اصلا سکته میکنم شوهرم از اینجور شغلا داشته باشه دل بزرگ ...

خخخخ.منم گاهی خواب میبینم وقتی بیدارمیشم میگم خداروشکرفقط خواب بود.اره دیگه زن یک نظامی شدن دل میخاد...خداپشت پناه همشون باشه

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

هوا افتابی دیروزم بارون بود همه جا سبز 

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ.منم گاهی خواب میبینم وقتی بیدارمیشم میگم خداروشکرفقط خواب بود.اره دیگه زن یک نظامی شدن دل میخاد ...

اره واقعا خدا بهشون سلامتی بده خیلی کار سختی دارن🙏🙏🙏🙏

2728

ما قرار بود بابام تو حیاط جوجه درست کنه هنوز خوابه فک نکنم نا ظهر بیدار شن اونموقع هم صبحانه باید بخورن منم تز گشنگی تخم مرغ

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
آخ گفتی صبح به همسرم گفتم  گفتم حالا اگه این مریضی نبود هوا بارونی بود،، حیف نمیشه جایی رفت.&nb ...

اره بخدا... حالا عیب نداره امسال خونه میمونیم خداکنه زودتر از دست این بیماری خلاص بشیم که بتونیم راحت بریم بیرون

باور کن تویه ده سال اخیر ۱۳بدر همچین هوایی نبوده

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
ما قرار بود بابام تو حیاط جوجه درست کنه هنوز خوابه فک نکنم نا ظهر بیدار شن اونموقع هم صبحانه باید بخ ...

الهی خخخ منم خیلی گشنمه فعلا منتظر صبحونه ام تا نهار خدا بزرگه ماهم جوجه داریم توی بالکن درست میکنیم 

2706