2737
2734
عنوان

دیروز به طرز فجیعی نابود شدم....

1180 بازدید | 72 پست

رفتم حموم 1یا 2ساعت حموم بودم چون موهام بلنده مامانم هی گفت یا بیرون منم گفتم یه ربع دیگه 

کارم تموم شد اومدم بیام بیرون پام لیز خورد کمر که احساس می کردم نابود شد دستم شکسته فکر کنم 

نشستم همون جا فکر کردم دیدم اه ننه بابام گرفته منو چون پول اب خیلی زیاد میاد منم هر 3 روز یه بار می رم حموم 2/3 ساعت

😂😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دق نمکنی تو حموم ۳ ساعت

منم موهام بلنده ی ربع تا نیم ساعت بیشتر نمیتونم خفه میشم موهام کم بود ۳ دقیقه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
وای خدا خب واقعا ۲.۳ساعت من ک میمیرم  نفسم بند میاد

کیفش اینه بری تووان

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2738

وا دو سه ساعت؟ چه خبره ؟ حتما وسواسی داری من نیم ساعته میرم حموم میام بیرون نفسم میگیره.سعی کن زمانشو کمتر کنی . 

هنرمندم خیلی مهربونم و عاطفی دوست داشتم سرنوشتم جور دیگه ای رقم میخورد با یه نفری که لیاقتمو داشت ازدواج میکردم.تا آخر عمرم فقط باید تو حسرت، زندگی کنم و بمیرم.خیلی سخته که فقط یکبار حق انتخاب داشته باشی خیلی
اخه موهام بلنده نمی تونم  قشنک بشورم نیم ساعت خیلی کمه

منم موهام بلنده تا حالا نیم ساعت تو حموم نبودم

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
2706