2737
2734

به نظرتون باید از کجا بفهمم این خواستگارم که اینقدر حرف از دوست داشتن من میزنه واقعیه !؟ از کجا بفهمم واقعا عاشقمه! به نظرتون چرا حس تردید دارم و تو ازدواج باهاش دودلم

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اره خانمم شما چی هستید

فرشته نجات توهستند

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
چون زود ابراز علاقه کرده شاید برای همین دودلی شاید اون تورو قبل تر می‌شناخته شما نمیشناختی برا همین ...

آره اون منو دوساله که میخواهد باتوجه به گفته های خودش اما سال پیش مطرح کردن ولی به خاطر کنکور من به بعد کنکور به تعویق انداختن

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏
آره اون منو دوساله که میخواهد باتوجه به گفته های خودش اما سال پیش مطرح کردن ولی به خاطر کنکور من به ...

خب دلیلش همینه اگر معذبی بهش بگو اجازه بده شناخت بیشتر بشه بعد ابراز علاقه

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
هر کس از راه رسید گفت عاشقتم و قصد ازدواج دارم  حرف شو باور نکنید  پسری که عاشق یه   ...

نه من اهل دوستی نیستم پیشنهادی واسه دوستی هم نبوده میخواستن بیان خواستگاری به خاطر کنکور من به تعویق افتاده

خب دلیلش همینه اگر معذبی بهش بگو اجازه بده شناخت بیشتر بشه بعد ابراز علاقه

یه چیزی بگم؟

بخورد پیچیده اس ! زمانی که خواستگاری کردن به مامانم زنگ زدن بعد از اون مامانم به خودش زنگ میزنه آخه فامیلیم و از اونجا شروع میشه

مامانم خیلی قبولش داره الان یه ساله که با مامانم تو اینستا و تلگرام در ارتباطه    

2706