2703
2553

من تو زندگی همش حرص خوردم همش رفتم دنبالش یبار چرا اون از دعواهای ما ناراحت نشده چرا اون دنبال من نمیاد من همش باید برم واسه همین خیلی پررو شده نمیدونم چه جوری رفتار بدشو جواب بدم که حساب کار دستش بیاد درواقع  میخوام بدونم چه جوری میشه ادبش کرد چه جوری میشه یه مرد و اذیت کرد تو این 5 6 سال هنوز نتونستم کاری کنم از کار زشتش پشیمون بشه یا حتی معذرت خداهی کنه اصلا قهر و بی محلی این چیزهام براش مهم نیس اصلا انگار ادم نیس هیچ احساسی نداره یجوریه اه 

بهم گفت جذابیت نداری برام 

نیم ساعت بعد گفت چقدر دوسم داری

منم گفتم به اندازه جذابیتی که برات دارم

😂😂😂😂 خدا میدونه جذابیت های بعدمن سوتفاهم بود

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب ازاین ب بعد نرو دنبالش  توام مثه خودش خنثی باش  باهرکی مثه خودش رفتار کن براخودت ارزش ...

بدبختی من همه از کم صبریمه نتونستم یه هفته باهاش حرف نزنم و بی محلی کنم نمیتونم چیکار کنم از اول باید یه مرد تو زندگیم داشته باشم نمیتونم به خودم متکی باشم همش میگم خودمو با بچم مشغول کنم اصلا بهش فکر نکنم یا توجه نکنم نمیشه واقعا شما چه جوری میتونین بارها تصمیم گرفتم فکر کنم اصلا وجود خارجی نداره دلم میخواد یجوری حرصش بدم بمیره لعنتی

عالی بود😂😂

پاشید ازهم😂😂😂 بعد گفت جذابیت که خیلی داری

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2714

بگم میخندین.شوهر من راه دور کار میکنه هروقت بیکاره تماس ویدیویی میگیریم اصولا هم ادا و شکلک در میاره من تند تند ازش اسکرین شات میگیرم.وقتی بحثمون میشه فقط خودشو مجاز میکنم میرم عکسای داغونشو میزارم وضعیت واتساپ فکر کن زبونشو دراورده شکلک درمیاره.اقا انقدر التماس میکنه تا ببخشم و عکس داغونشو بردارم.خبر نداره چیکارش میکنم😂

نقطه ضعفشو پیدا کن. بلاخره یچیزایی رو مخش هست ولی بروز نمیده که آتو نده دستت. کلا ولی بیاین تو دوران ...

اوفف نقطه ضعف 😌😌

دوستم چند بار ناراحتم کرد یبار دوبار بخشیدم دفعه بعدی چنان دست گذاشتم رو نقطه ضعفش که اصلا نفهمید از کجا خورده

با خودم درگیرم...
نقطه ضعفشو پیدا کن. بلاخره یچیزایی رو مخش هست ولی بروز نمیده که آتو نده دستت. کلا ولی بیاین تو دوران ...

خیلی زرنگه تو این جند سال اصلا اتو نمیده فقط نقطه ضعف من و میگیره شاید خیلی حرصش بگیره ها از حرفم یکارم ولی بروز نمیده یا مثلا فحش میده اخرشم به دعوا و کتک کاری میکشه 

بدبختی من همه از کم صبریمه نتونستم یه هفته باهاش حرف نزنم و بی محلی کنم نمیتونم چیکار کنم از اول بای ...

شب که خوابید برو بالوازم ارایشت سراغش 

بدبختی من همه از کم صبریمه نتونستم یه هفته باهاش حرف نزنم و بی محلی کنم نمیتونم چیکار کنم از اول بای ...

خب اینطوریکه نمیشه اولا اعتمادبنفس داشته باشو خودتو قبول کن ینی چی نمیتونم خاستن توانستنه اراده کنی میتونی امسال روخودت کارکن بگو میتونی واقعااا چرا باید فک کنی حتما باید مردی باشه توزندگیت ک بتونی ادامه بدی یوقتایی بایدچشم ببندی روخیلی چیزا وقتی مردت شعور احساس نداره وبراش تو مهم نیستی توام مثه خودش باش صبرتم ببربالا یکم سخته اولاش ولی دیگه تاکی میخای توبری دنبالشو اون محلت نزاره اونم ببخشیدا داره قشنگ ازت سواستفاده میکنه

پاشید ازهم😂😂😂 بعد گفت جذابیت که خیلی داری

‌                                    منم یبار سر یه جریانی خیلی قاطی بودم به شوهرم گفتم گفت مشکل خودته یجوری حلش کن‌. منم ادامه ندادم.اونم فکر کرد من فراموش کردم یک ماه بعد یه مشکلی تو محل کار داشت دو ساعت واسم صحبت کرد من چیزی نگفتم گفت یه نظری چیزی؟گفتم مشکل خودته عزیزم خودت حلش کن😂😂😋😋 هم خندش گرفته بود هم خورد تو پرش😂😂

یکم اب بریز روش اخ اخ شوهر من انقدر بدش میاد ازای کار بعدم انگشتتتت فرو کن توکمرش😂😂😂😂😂

2706