2726

پسرم سه سالو سه ماهشه خوب صحبت نمیکنه .فقط کلماتی مثل مامان وبابا و اب .بیاروفت ونه ونیس رو میگه .هوشش خوبه شنواییشم خوبه.جملات دستوری رو متوجه میشه .فضوله ولی تو جمع غریبه خجالتیه.قد و وزنش خوبه.همه کاراش مثل سینه خیز وچارست وپا راه رفتنش دیر بود .شهرمون کوچیکه گفتار درماناش زیاد خوب نیستن بردمش چند بار.مهد کودکم زیاد نمیتونم بزارمش چون نمیتونه بگه جیش .میدونه نباید توشلوارش جیش کنه ولی نمیتونه بگه جیش .هیج جا حتی خونه مامانم نمیتونم برم استرس دارم جیش داشته باشه من متوجه نشدم به شلوارش جیش کنه .کمکم کنید خیلی نگرانم قلبم درد گرفته از بس جوش زدم

سربه سرش کن وجایزع بده بگو جیش تا جایزه بدم بگو بیا تا جایزه بدم بعدم سخت نگیر کمکم حرف میزنه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

فقط اروم وشمرده حرف بزن تابفهه دستشو بزار رودهنت وکلمات رو بگو زیاد سخت نگیر

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز دلم

مشکل بچتون دقیقا چیه؟

علایمی که بیان کردید ظاهرا میگه تاخیریه

دختر منم تاخیری بود

راستش همین الانم برای پیگیری داره دیر میشه

شده محل زندگیتونو تغییر بدید به فکر  درمان باش

الان سن طلاییه بعدا پشیمون نشی

🖤 

روی جیش ش کار کن حتی شده با اشاره باید شما رو متوجه کنه

گفتار درمانی خیلی کمک میکنه چون با بازی همراهه برای بچه جالبه.

گفتار درمانگر ارزیابی می کنه و مشکل رو پیدا می کنه

مثلا اینکه عضلات دهان نیاز به تمرین داره یا خود زبان

اونوقت تمرینهای مناسب میدن که توی خونه هم انجام بدین

کتاب های مصور براش بگیر بخون، کارتهای دید آموز ،

سرچ کن بازیهای مناسب سن ش رو باهاش انجام بده

تی وی موبایل تبلت و سی دی هم کاملا منع ش کن

فقط باهاش صحبت کن مثل یه گزارشگر کارهایی که انجام میدی رو براش گزارش کن

مثلا من الان دارم برنج میشورم تا براتون پلو درست کنم

نگران نباش پسر من تا ۶ سالگی حرف نزد . کلمات خیلی کمی بکار میبرد ‌. الان ماشالله ۳ متر زبونشه . و پر حرف 😂. به حرف اطرافیانت گوش نکن و غصه نخور . چون منو نابود کردن بس نیش میزدن 😒

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔
نگران نباش پسر من تا ۶ سالگی حرف نزد . کلمات خیلی کمی بکار میبرد ‌. الان ماشالله ۳ متر زبونشه . و پر ...

عزیزم ماشالله شاید پسر شما فرق کنه و خدارو شکر که سارم بوده استثنا هم هست. ولی شاید این خانوم بچش تاخیری باشه. تاخیر تکاملیه چون حتی جیششم نمیگه

روانشناسی کودک
عزیزم ماشالله شاید پسر شما فرق کنه و خدارو شکر که سارم بوده استثنا هم هست. ولی شاید این خانوم بچش تا ...

حق باشماست . دکتر که باید ببرتش چون خودمم بردمش . اما بحرف این اون گوش نکنه . پدر ادم درمیارن با دلسوزی های بی موردشون 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔