2737
2734
عنوان

مادر شوهرمو نمیبخشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 47 پست
تو زندگیم بد دهن تر و بی شرف تر از این زن ندیدم گفتم هر جور راحتی میخوای بری برو از دیشب خودشو میگره ...

به درک که رفت 

اصلا محلش نده 

اون عدسی پخت ،توام لوبیا چیتی میپختی براش 

اگه با نظر من موافق نیستی ریپلای نکن ،چون وقت واسه جواب دادن به آدمای فضول ندارم 😷😷😷

😑😑😑چه بی ادب. کلا با ادمایی که اینطورین فارغ ازینکه هر نقشی داره چه دوست چه خانواده همسر چه خانواده خودت باید معاشرت رو کم کرد تا اصطحکاک کمتری پیش بیاد. دهن به دهن اومدن با اینجور ادما هم‌ فقط شخصیت خودمونو پایین میاره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به درک که رفت  اصلا محلش نده  اون عدسی پخت ،توام لوبیا چیتی میپختی براش

چند روز پیش که برگشتیم نهار تخم مرغ داد بهم تا ساعت ۹ شب دهن به هیچی نزدم .تا اومدم خونه خودم.شوهرم میکه زشته 🤮🤮🤮

2731
چند روز پیش که برگشتیم نهار تخم مرغ داد بهم تا ساعت ۹ شب دهن به هیچی نزدم .تا اومدم خونه خودم.شوهرم ...

هرچی میکشیم ازاین شوهراس. نمیگفتی بهش خودت درست میکردی ب شوهرتم میگفتی یهو هوس کردم مگه مادر غریبس

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
چه بی ادبه معلومه کاملا بهت علاقه داره😐

واسه همه اینطوریه کل خانوادش خواهر برادر ولش کردن انقد افریته س فک کرده منم اونام منمودیشب حرف یکی پیش اومد گفتم چنان افریتس که من نمیتونم پا با پاش برم انگشت کوچیکش نمیشم انقد که افریته س .از دیشب خودشو میگیره صب ساعت ۶ پاشده خودشو اماده کرده

2738
چند روز پیش که برگشتیم نهار تخم مرغ داد بهم تا ساعت ۹ شب دهن به هیچی نزدم .تا اومدم خونه خودم.شوهرم ...

تخم مرغ خیییلی باد داره 

توام باد بعد تخم مرغ رو تقدیم میکردی بهش😂😂😂

اگه با نظر من موافق نیستی ریپلای نکن ،چون وقت واسه جواب دادن به آدمای فضول ندارم 😷😷😷
هرچی میکشیم ازاین شوهراس. نمیگفتی بهش خودت درست میکردی ب شوهرتم میگفتی یهو هوس کردم مگه مادر غریبس

خونه اونا بودم شوهرم با پدر و برادرش صب زور میرن تا شب .شی برگشت دیگه اومدیم خونه خودمون گفتم تروخدا یه بسکویت برام بگیر مردم از گشنگی دیگه خرید به مادر شوهرم گفت خودم گشنمه بعد گفت نخیر زنم خواسته اینجور بگم تروخدا گشنش بوده برگشته میگه من تو خونه شما تعارف نمیکنم مگه زنتم از گشنگی بمیرم

تجربه داریا،یا دل سوخته ایی🤣🤣

نه بابا مادرشوهر من بنده خدا اونقدر مریضه اصلا با کسی کار نداره 

😘

2706