2733
2734

سلام دوستان ،راهنمایی میخواستم: 

من پریودی هام نامنظم شده در حد چند روز تاخیر داشته تواین یک سال ،ولی ماه پیش کلا پریود نشدم تا آمپول زدم ...این ماه اقدام کردم برای بارداری 

کیست ندارم ،روز ۱۴م دوره فولیکولم ۲۱بوده به طور طبیعی ،

الان دو روز از موعدم و ۱۳ روز ازآخرین نزدیکی گذشته.دوهفته علائم داشتم این دوروز هیچ علائمی ندارم

باتوجه به نامنظم بودن پریودی ،زمان مناسب برای آزمایش خون کی هست؟! ممنون میشم اگر میتونید راهنمایی کنید منو 🌹

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 

اخرین بار کی پریود شدی؟

تاخیرت درحد چند روزه؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۱۱م ماه قبل ،الان دو روزه عقب افتاده

اگ تا ۲۰ام پریود نشدی بی بی چک بزن عزیزم ک دیگه مطمئن باشی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
معمولا سابقه ی تا یک هفته تاخیرم داشتم ولی ماه قبل کلا خبری نشد بی دلیل

الان بری آزمای

ش قطعا مشخص میشه

دوست جون یه مشورت

من پریودام دقیقا منظمه ۲۸ م سر ظهر

بعد ماه اسفند اصلا پریود نشدم

روز ۵ فروردینم با اینکه دستگاه دارم بیبی چک زدم منفی بود

به نظدتون بازم باید پیگیری کنم یا صبر کنم تا آخر ماه؟

رتستش اصلا موقعیت بچه رو ندارم

یه بچه ی تاخیری دارم با یه دو ساله

🖤 
معمولا سابقه ی تا یک هفته تاخیرم داشتم ولی ماه قبل کلا خبری نشد بی دلیل

دکترم میگه تا ی هفته تاخیر یا زودتر پریود شدن طبیعیه

شنبه برم آزمایش مشخص نمیشه یعنی؟! زوده هنوز؟؟

عزیزم ازمایشگاه تو این موقعیت خطرناکه شنبه تست بزن اگ بارم طول کشبد برو ازمایشگاه

دکترم میگه تا ی هفته تاخیر یا زودتر پریود شدن طبیعیه

خداروشکر ،منو خیلی ترسوندن ،کلی استرس داد دکترم که ممکنه دیر باردار بشم ،همه مدل سونو و آزمایشی دادم ،دکترو عوض کردم گفت هیچی نیس یکم هورمونت بالا و پایین شده دارو میدم ،اون ماه از استرس بود فکر کنم که پری نیومد .... الان اولین بار اقدام میکنم ولی ترس دارم حرف دکترم درست باشه .... دعا کنید واسم 😓🙏

الان بری آزمای ش قطعا مشخص میشه دوست جون یه مشورت من پریودام دقیقا منظمه ۲۸ م سر ظهر بعد ماه اسف ...

به نظرم صبر کن 

2706