2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بانو

درخواست اونها رو رد یا قبول نکنید اینطوری معلق میمونه و نمیتونه دوباره درخواست بفرسته و از شرشون راحت میشید 

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن
2731

شاید سوال داره خب😐

کاش گزینه گفت و گو هم هم داشت

و خداوند انسان را در سختی ها آفرید                                                                                                         برنامه ریزی نکردن برا موفقیت                               به منزله برنامه ریزی کردن برا شکسته 
2738
بی ناموس؟ ادم بد؟

😂😂😂 

کثیف یعنی چیز چندش😄😄😄 خودممم وتفصیل ش موندم😄😄

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بزار صداش کنیم ببینم چکار داشته همین جا جواب گوشه یکی صداش کنه😄😄

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706