2733
2734
عنوان

بیاید منو راهنمایی کنید

268 بازدید | 33 پست

دیشب شوهرم پیام داد فردا با دوستم و خانومش میخوایم سوار موتور شیم تو خیابون پهن هست موتور سواری کنن .اینم بگم دورو بر اونجا هیچ خونه ای نیست .بهم گفت تو هم بیا منم دیدم از اول اسفند خونه نشستم گفتم باشه گفت پس ساعت ۱۱ شب میام دنبالت .بعد زنگ زد گفت محسن دوستم گفته میاد که از تو خوشش نمیاد .بعد گفت رفتم برای خونه مادرم اینا منقل و جوجه و ... خریدم ولی اونجام سعید داداشم گفته نمیخوام ترنم و ببینم 

حالا دیشب گفته بود بگو ماشینشو بده من برم پیش دوس دخترم .من همیشه بهش گفتم داداشش .خانوادش،.و دوستاش منو بخاطر چیزایی که دارم میخوان .یکبار میخوان خوش باشن از خودشون ارزه نشون بدن به من نیاز ندارن منو نمیخوان .من از دست خودشم دلخورم چون بنظرم هنوز همون خریه که بود وقتی دوستش محسن خواست بیاد باید میگفت برا من ترنم مهم تره بخاطر همین فردا ساعت یک شبم باشه ماشینمو ازش میگیرم و نمیزارم با ماشین من بره خرید خونه جد ابادشو انجام بده .مادر الدنگشم یه پیام نداد بیا 

به نظرم این کارشون اوج نامردیه میدونن من خواهر برادر ندارم که کنارشون تو این قرنطینه باشم 

شما نظرتون چیه؟؟ ببخشید طولانی شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلاماشین نمیدادی شوهرتم نمیذاشتی بره. خودتم میرفتی ک اون محسن بسوزه

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2731
چی؟ دوستش و داداشش گفتن ازت خوششون نمیاد؟؟؟ 

اره داداشش الکی گفته بهم زنگ زده کلی فحش بهم  داده .من اصلا باهاش حرفم نزدم .صداشم نشنیدم چه برسه فحشش بدم اصلا داده باشم چرا ماشینمو میبره

اصلاماشین نمیدادی شوهرتم نمیذاشتی بره. خودتم میرفتی ک اون محسن بسوزه

وقتی نمیبره .چی بگم میگه اونا گفتن محسن بیاد .من از بیشعوری خودش در عجبم .اون اگه منو دوس داشت خودش نمیرفت .اینم بگم من الان خونه مادرمم ۲۰ دقیقه زماگه تا اونجا

2738
وا درک نمیکنم اخه چرا؟؟

چون خیلی سطحشون پایینه .نمیتونن قبول کنن من خونه و ماشین دارم .نمیتونن ببینن .فقط میخوان حالمو بگیرن .با اینکه من اینهمه بهشون محبت کردم .خود شوهرم میدونه پیام داده هه سعید میتونه ماشینتو از من بخواد جالبه نمیخواد تورو ببینه عزیزم ناراحت نشو اینو نوشته

اینا ماشین دوس دارن صاحب ماشینو ن.... 

بگو ماشین با صاحبشه... 

نده. یا اگر برده زنگ بزن بگو منم فلان کار دارم میام سر راه کارم انجام بدم.... 

ماشین ندین دیگه.... 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
چون خیلی سطحشون پایینه .نمیتونن قبول کنن من خونه و ماشین دارم .نمیتونن ببینن .فقط میخوان حالمو بگیرن ...

وای خدای من چی بگم اخه

توهم محبت نکن ازین ب بعد

مرا عهدیست با جانان...
چقدر بیشعورن مگسانند گرد شیرینی

میگم خوش پیام داده چش ندارن ببیننت مگه جز خوبی چکار کردی ؟؟ بعد پاشده رفته اونجا .اون به درک دوستش تو اسباب کشی اومد خونه ما ما کارگر گرفته بودیم و خاور گفت میگفتید بیام کمک گفتم ای بابا حالا که تموم شد .میگه ترنم به من توهین کرده گفته تو نیومدی کمکمون هرچی بهش میگه شما اینهمه باهم شوخی میکردین از صبح تا شب گفت نه با من قهر کرد و حتی با خودش .الانم گفته چون میدونم ازش جدا میشی باهات دوستم 

من از این شوهرم دلخورم

اینا ماشین دوس دارن صاحب ماشینو ن....  بگو ماشین با صاحبشه...  نده. یا اگر برده زنگ بزن ...

شوهرم این مدت خیلی ماشین و لازم داشت وگرنه ۲۰ روز قهر بودیم محسن جونش ماشین داره بره از اون بگیره پای خوشیش اونان 

من احمق اگه بودم مادر و پدرم تنها میزاشتم و اونو نه بخدا

2706