2726
عنوان

درد های پریودی در بارداری

193 بازدید | 35 پست

سلام ۸ هفته و ۵ روزمه سونو تشکیل قلب که رفتم دکتر سونو یه هماتوم ۱۰×۹ میل انتهای رحمم دید

دکترم بهم ۱۴ تا شیاف داده شبی یدونه

یه هفته از مصرف شیاف میگذره

ولی یه دردایی شبیه درد پریودی شکم و کمر و پادرد موقع پریودی میاد سراغم دائمی نیست دردام

توروخدا کسایی که تجربه دارن راهنماییم کنن

یبار سابقه سقط دارم میترسم این دردا نشونه چیزی باشه😔

‌♥من حسابم ز همـہ مرـבم این شهر جـבاست...  من‌ امیـבم‌ به‌ خـבا‌ و‌بعـב‌ خـבا‌هم‌ به‌ خـבاست!🙂️

فقط شیاف داده؟

منم دردای پریودی داشتم

دکترم دارو داد تا آخر دردا باهام بود اما خداروشکر بخیر گذشت.باز هم باید ب دکترت اطلاع بدی گلم شاید بهت دوباره دارو داد

گله از دست کسی نیست........مقصر دل دیوانه ماست😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی بگردم

تو مامان محکم و قوی هستی

انرژی مثبت به خودت بده

و از ته قلب دعا کن

هماتوم خوب میشه

خیالت راحت..

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
سلام شیاف استفاده کن منم اینطوربودم نترس طبیعی است فقط استراحت کن وزبادروپاهات واینسو وراه هم زیادنر ...

یعنی این دردا بخاطر هماتوم؟

‌♥من حسابم ز همـہ مرـבم این شهر جـבاست...  من‌ امیـבم‌ به‌ خـבا‌ و‌بعـב‌ خـבا‌هم‌ به‌ خـבاست!🙂️

عزیزم نگران نباش 

اگر شدید و ادامه دار نیست مشکلی نیست 

منم این مشکل داشتم 

بخاطر هماتوم هست 

لکه بینی یا خونریزی بعد اون دردها نمیبینیر؟

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
فقط شیاف داده؟ منم دردای پریودی داشتم دکترم دارو داد تا آخر دردا باهام بود اما خداروشکر بخیر گذشت. ...

باش مرسی حتما بهش میگم

الهی بگردم تو مامان محکم و قوی هستی انرژی مثبت به خودت بده و از ته قلب دعا کن هماتوم خوب میشه خ ...

مرسی عزیزم بابت دلداریت انشالله

دعا کنین ایندفعه رفتم سونو جذب شده باشه حال نی نی هم خوب باشه

عزیزم نگران نباش  اگر شدید و ادامه دار نیست مشکلی نیست  منم این مشکل داشتم  بخاطر ...

نه اصلا نداشتم ولی باخودم میگم شاید بخاطر شیافه که لکه بینی ندارم😐

نبایدلکه بینی داشته باشی اگه داری برودکتروخیلی مهمه این ماهای اول اصلاکارسنگین نکن که بچه سقط بشداست ...

نه ندارم خداروشکر

لعنت به هماتوم این چی بود اخه یهو پیداش شد

من فک میکردم بچه جاش محکم بشه حله

چه مشکلاتی تو بارداری بوده و من نمیدونستم😞

2706