2726

ایت الکرسی خوندم واسش

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

انشاءالله بهتر بشن  کرونا دارند که استرس گرفتند   سعی کنین ارامش بهشون بدین وبفرستین دکتر دنیا همینه  استرس نداره اخرش هممون رفتنی هستیم باید طوری زندگی کنیم که از همون لحظه ات لذت ببری که شاید یه ساعت حتی یه دقه معلوم نیس باشی یا نباشی   نه اینکه بیخیال بیخیال فردا باشی  به امید ما زندگی میکنیم نا امیدی کفرس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ان شااله که خیلی زود حالش عالی تر از قبل میشه توکل به خدا 

من خودم مدتیه از استرس کرونا تنگی نفس گرفتم و ارامبخش مصرف میکنم 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦

خب مشکلش دقیقا چیه نرم افزار پزشکت دانلود کن میخوای تو گوگل پلی دانلودش کن یا لینکشو بدم من از دکتراشون استفاده کردم معتبر اسم دکتراشون تو سایت نظام پزشکی هم سرچ کنی مشخصاتشون میاد دکتر مهدی عباسیان و دکتر سیامک سیام هم رایگانند دکترای هر تخصصی ک بخوای هم هس اونایی ک رایگان نیستن ۱۵ یا ۲۰ هزاری ویزیتشون و نیم ساعتم وقت میذارن تصویری و صوتی هرجوری بخوای 

صلواتم فرستادم عزیزم انشاالله خوب شه تو هم دعاکن منو خانوادم سلامت باشیم کرونا نگیریم 

منم براتون صلوات فرستادم انشالله که سالی پر ازخیروبرکت داشته باشین

2706