2726

بدحور مریضه الان بدتر شد 

همش تقصیر  استرس داشتن ازکرونا 

حتا راضی نمیشه بره دکتر😥😥😥😢😭😭😭

داریم ابن تایپکو مینویسم واشک تو چشام خدا شاهد ه قلبموشکوندوقتی دیدمش نماز  میخونه وبه دیوار تکیه کرده بود بدجور حالم بد شد اولین بارهرکه بابام اینقد ضعیف باشه 😢😭 ای خداتورو بخدایت قسم کاری  کن که بابام بهترشه   واین سلسله کرونا  قطعشه کن

5تاصلوات فرستادم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمک 

ان شاءالله بحق حضرت علی"علیه السلام" خدا شفا شون بده... 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
عزیز دلم اروم باش برو همین الان بالاسرش 70 تا سوره حمد بخون میگن مریضو شفا میده خیلی هم مجربه منم ...

تازه ۳۵  حمد من خوندم خواهرم هم ۳۵ خونده 😭مرسی عزیزم منم براتون ایت کرسی میخونم

منم ۵تا صلوات دادم براش عزیزن ،،ببرش دکتر حتی شده بزور ،،ایکاش بابای منم با زور میبردیم دکتر ک الان جاش خالی نباشه 😥😥

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
2706