2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم حالا من ساعت ۸ اینا میخوام بخوابم بقیه میخوان بزن حیاط سیزدشونو بود کنن

۱۳ فدا سرت بابا.

من واقعا خسته شدم از این حالت مشکل خواب داشتم ذاتا اینم دیگه نور علی نورش کرد

راضیم به هرچی اتفاق افتاد ,اگر خوب بود زندگیمو قشنگ کرد ;) اگر بد بود منو ساخت    
2738

خودتو به قرص عادت نده دم نوش گیاهی بخور یا شیر عسل 

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

منم همیشه خوابم نمیبره سالهاست اینطورم 

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

بیخوابی بد دردیه. اما تابحال بهش فکر نکردم که سراغم هم نیاد.

اونقدر در طول روز خسته میشم که اول شب خوابم میبره و وقت اذان هشت ساعتم تکمیل شده.

ترجیح میدم اول صبح بیدار باشم. از بس از خوبی هاش خوندم و شنیدم.

بیخوابی بد دردیه. اما تابحال بهش فکر نکردم که سراغم هم نیاد. اونقدر در طول روز خسته میشم که اول شب ...

خوش بحاااالت منم تا سه سال پیش مثل شما بودم روسنگم میخابیدم الان صدای سماور وتیک تیک ساعت وحتی نفس های شوهرم آزارم میده خیلی درد بدیه دلم تنگ شده با ی خاب سنگین وطولانی وراحت

باخدا باش وپادشاهی کن✌✌
خوش بحاااالت منم تا سه سال پیش مثل شما بودم روسنگم میخابیدم الان صدای سماور وتیک تیک ساعت وحتی نفس ه ...

آخ آخ بابام و داداشم سبک خواب هستند. اصلا جالب نیست ، با کوچکترین صدایی بیدار میشن. بچه خواهرم هم همینه فسقلی وقتی میخوابه همه عالم باید سکوت اختیار کنند .

2706